banner-iphone-7Americká spoločnosť Apple má svojich nezlomných fanúšikov, no aj nekompromisných ,,hejterov“. Z prvej kategórie do tej druhej pravdepodobne prepadol neznámy Francúz, ktorý sa svoju nespokojnosť so spoločnosťou rozhodol riešiť veľmi ráznym spôsobom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Do predajne Apple vo francúzskom meste Dijon vošiel podráždený muž, ktorý začal poškodzovať vystavené zariadenia. Celý incident nahral jeden z návštevníkov predajne a video následne nahral na internet. Video má cez tri minúty a môžeme v ňom vidieť, ako páchateľ najskôr vyberá iPhony zo stojanov, ktoré následne demoluje oceľovou guľou. Predtým ako opustil predajňu však ešte poškodil aj jeden MacBook. V pozadí je jasne počuť bezpečnostný alarm.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Samozrejme, muž mal k svojmu činu aj nejakú zámienku. Hovorí, že spoločnosť porušuje európske práva spotrebiteľov a povedal jej, aby mu dala jeho peniaze späť (nevieme však za čo), no Apple vraj reagoval, že nič také nespraví. Muž následne vraví: ,,Takže viete, čo sa deje? Toto sa deje!“ a potom rozbije posledný iPhone. Video však má aj pokračovanie. V ňom prichádza na scénu ochranka obchodného centra. Tá ho vyviedla z obchodu, no muž sa pokúsil o útek. Neuspel a príslušníkom ochranky sa ho podarilo spacifikovať. Následne bol zatknutý a vzatý do väzby. Polícia už začala aj vyšetrovanie tohto trestného činu. Škoda sa odhaduje na niekoľko tisíc eur. Francúzsky portál Le Journal uvádza sumu až 50 000 €.

TIP: Majitelia nových iPhonov 7 vŕtajú diery do spodnej steny, aby vytvorili 3.5 mm jack

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
70%
Páči sa mi to
30%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.