Ulefone patrí medzi menej známe čínske spoločnosti, no aj tak má vo svojom portfóliu niekoľko dobrých a zaujímavých zariadení. Medzi ne rozhodne sa radí aj Ulefone Power 3S, ktorý je aktuálne v bleskovom výpredaji za fantastickú cenu.

Lacné monštrum s obrovskou batériou

Ulefone Power 3S je hardvérovo odľahčená verzia klasickej Power 3, ktorá však rozhodne ponúka dostatočný výkon pre bežného používateľa. Smartfón je navyše v našom FonTech Shope v bleskovom výpredaji a ty ho tak môžeš mať za necelých 140 €.

Kúpiť Ulefone Power 3S so 6350 mAh batériou za 139 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

V prípade, že zvolíš dopravu EU Priority Line, pôjde o konečnú cenu. Balík ti domov dovezie kuriér DHL a dodanie potrvá 10-20 dní.

Masívna batéria ako základ smartfónu

Slovíčko Power v tomto prípade značí skutočne silnú batériu. Tá má kapacitu až 6350 mAh, čo rozhodne nie je štandardná kapacita u žiadneho zariadenia. S perfektnou výdržou tak nebudeš mať v žiadnom prípade problém. Keď ti však po niekoľkých dňoch predsa len dôjde šťava, smartfón znova rýchlo nabiješ pomocou USB- C konektoru a vďaka funkcii rýchleho nabíjania. Ostatné parametre Power 3S však nie sú takisto na zahodenie.

Dominantou prednej strany je 6″ FullHD+ displej s pomerom strán 18:9, ktorý je prekrytý ochranným sklom Gorilla Glass 4. Nad displejom nájdeš duálny predný fotoaparát s rozlíšením  18 + 5 MPx a v horších svetelných podmienkach ti pomôže aj predný LED blesk. Zadný fotoaparát dostal rozlíšenie 16 + 5 MPx, pričom primárny 16 MPx snímač softvérovo vylepšuje rozlíšenie až na 21 MPx. Pod fotoaparátom nájdeš snímač odtlačkov prstov.

Dostatočný výkon ti zabezpečí procesor od MediaTeku, v tomto prípade Helio P23, ktorému sekundujú 4 GB operačnej pamäte. Interné úložisko má kapacitu 64 GB, ktoré je možné rozšíriť maximálne 256 GB pamäťovou kartou. Dobrou správou je aj podpora 2 nano SIM s plnou podporou LTE. Operačný systém Android je vo verzii 8.1. Aktuálna výpredajová cena 139.19 € robí z tohoto zariadenia skutočne zaujímavý kúsok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom