banner-mi-notebook-air-13November je skutočne mesiacom tých najväčších zliav. Po zľavách 11.11 prichádza na rad aj povestný Black Friday, teda Čierny piatok, pri ktorom nejestvuje produkt, ktorý by nemal nejakú formu väčšej či menšej zľavy.

Jednoznačne medzi najlepšie ponuky zaraďujeme celý výpredaj e-shopu GeekBuying. Ten to zobral z toho najlepšieho možného konca. Ponuka je jednoducho ohromná a my vám teraz ukážeme tie najlepšie akcie, ktoré podľa nás stoja za pozornosť. Dopredu však upozorňujeme, že počas týchto zliav neručíme za množstvo minutých peňazí, nakoľko razom sa môžeme dostať k horibilným čiastkam :)

Xiaomi Redmi Note 4

Výpredajová cena: 166 €!

xiaomi-redmi-note-4-recenzia-nahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 166 €
3 GB RAM / 64 GB ROM

Redmi Note 4-ka je tento rok jeden z najlepších smartfónov. Xiaomi opäť vsadilo na osvedčené zbrane, ktoré vždy prilákajú potencionálnych fanúšikov. Zástupca strednej triedy sa vyznačuje prémiovou konštrukciou, 5,5-palcovým FullHD displejom, výkonným 10-jadrovým procesorom MediaTek Helio X20, 3 GB RAM pamäťou, 64 GB úložiskom, 13 MPx hlavným fotoaparátom, Androidom 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8 a tiež DualSIM funkcionalitou, ktorá je však nekompletná vďaka chýbajúcej podpore 800 MHz LTE frekvencie.

xiaomi-redmi-note-4-unboxing-fotky

Počas týchto zliav bude tento smartfón stáť len fantastických 166 €, čo je bezpodmienečne dokonalá cena za takto vybavené zariadenia, ktoré dokáže očariť aj náročnejšie publikum používateľov.

Xiaomi Mi5

Výpredajová cena: 224 €!

xiaomi-mi5-biela-nizka-cena-3

Kúpiť Xiaomi Mi5 za 224 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Xiaomi Mi5 je právom označované ako historicky najlepší smartfón čínskeho giganta. 18 mesačné čakanie na oficiálne predstavenie stálo za to a spoločnosť vytasila všetky svoje zbrane. Za zmienku stojí luxusná konštrukcia s kovovým šasi a sklenenou zadnou stranou, výkonný procesor Snapdragon 820, 3 GB RAM pamäť, Android 6.0 so slávnou grafickou nadstavbou MIUI 8, respektíve kvalitný 16 MPx hlavný fotoaparát so 4-osou stabilizáciou obrazu.

xiaomi-mi5-biela-nizka-cena

K dispozícii je však aj tradičná DualSIM funkcionalita, no, žiaľ, opäť bez kompletnej podpory LTE frekvencií. Pri cene, ktorá bude dosahovať 224 €, sa však menšie nedostatky veľmi ľahko odpúšťajú.

Xiaomi Mi Band 2

Výpredajová cena: 22 €!

xiaomi-mi-band-2-recenzia-nahlad

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 22 €

Sme toho názoru, že ani Xiaomi Mi Band 2 nepotrebuje zvláštne predstavovanie. Vynikajúci fitness náramok, ktorý si stále drží extrémne vysokú kvalitu predchodcov s tým rozdielom, že tento rok sme sa dočkali aj 0,42-palcového OLED displeja, kvalitnejších materiálov a presnejších senzorov.

xiaomi-mi-band-2-testujeme (3)

Akciová cena predstavuje 22 €, čo opäť považujeme za jednu z najlepších ponúk pri príležitosti Black Friday. Všetky detaily o tomto šikovnom zariadení nájdete v našej podrobnej recenzii.

xiaomi-mi-band-2-recenzia-nahlad

Všetky akcie štartujú 24. novembra o 9:00 podľa nášho času a potrvajú presne 72 hodín! Nižšie nájdete ešte odkazy na rovnako zaujímavé produkty, ktoré stoja za zváženie a momentálna cena im len a len nahráva do karát. Veríme, že vám povestný Čierny piatok prinesie nové doplnky do vašej technologickej „zbierky“ a budeme radi, ak sa o váš nákupný zoznam podelíte aj s ostatnými čitateľmi.

Kúpiť medzinárodnú verziu Xiaomi Mi Box za 73 €

Kúpiť Vorke V1 za 151 €

Kúpiť tablet Jumper EZpad 5SE za 161 €

Kúpiť myš od Xiaomi za 20 €

Kúpiť dron Zerotech Dobby za 321 €

Kúpiť dron Hubsan X4 H502S za 145 €

Dodanie z Číny bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov

Úplnou čerešničkou na záver je nový spôsob doručenia z e-shopu Geekbuying, ktorý garantuje dodanie z čínskeho skladu bez nutnosti platby ďalších dodatočných poplatkov na colniciach. Nové spôsoby doručovania budú postupne zaraďované na všetky produkty. Vyzerá to teda tak, že máme nového adepta na jeden z najlepších čínskych e-shopov pre nás!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP