O výrobcovi Chuwi ste už možno počuli. Chuwi sa primárne zameriava na výrobcu tabletov, ktoré prichádzajú s perfektným pomerom cena / výkon. Jedným z nich je aj Chuwi Vi10 Ultimate.
Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!
Tablet Chuwi Vi10 Ultimate zaradil do akciovej ponuky e-shope Everbuying.net. Dostupná je 32 GB verzia, ktorá stojí 139 € a tiež aj 64 GB verzia, ktorá vás vyjde na skvelých 147 €. Poďme sa teda pozrieť na to, čo tento lacný tablet ponúka.
Chuwi Vi10 Ultimate je 10,6″ tablet, ktorého IPS displej má rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Jeho hnacím motorom je štvorjadrový 64-bitový procesor Intel Cherry Trail Z8300 s taktom 1,44 GHz. Procesoru sekunduje 2 GB operačná pamäť RAM a grafický akcelerátor Intel HD Graphic Gen8. Po stránke vnútornej pamäte je teda k dispozícii 32 alebo 64 GB. Ak by ste potrebovali ešte viac pamäť, k dispozícii je aj slot pre microSD karty do 128 GB.
Tablet disponuje aj dvojicou 2 MPx fotoaparátov na prednej a zadnej strane. Celý tablet napája až 8000 mAh batéria a ako operačný systém výrobca zvolil Windows 10. Samozrejmosťou je WiFi a Bluetooth a Chuwi Vi10 Ultimate prichádza aj s microHDMI konektorom, microUSB, USB 2.0 a USB 3.0. K tabletu je možné dokúpiť aj šikovnú klávesnicu v hodnote 21 €.
→Chuwi Vi10 Ultimate 32 GB←
→Chuwi Vi10 Ultimate 64 GB←
Teraz čítajú

911-ka padne z trónu. Porsche Taycan smeruje na vrchol rebríčka predajov automobilky

NESMIEŠ PREHLIADNUŤ Absurdnosť a scény popierajúce zákony fyziky. Toto je 10 najhlúpejších momentov filmovej série Rýchlo a zbesilo

PRIPOMIENKA Najdrahší slovenský seriál je v polovici. Ako sú na tom Slovania?

Mercedes ani zďaleka nekončí, už zajtra predstaví elektromobil EQB. Nevieme o ňom takmer nič

Sonda NASA dosiahne nový rekord. 7,5 miliárd km ďaleko prvýkrát v histórii odfotila ešte vzdialenejší Voyager 1
Články, ktoré hýbu svetom

Musk porazil Bezosa. SpaceX má oficiálne vo vačku miliardový kontrakt a dostane astronautov na Mesiac

Facebook čelí gigantickej žalobe z Česka. Na súd sa obrátil majiteľ známych kasín kvôli reklame, žiada vysoké odškodné

Mladá Slovenka sa živí sociálnymi sieťami: Za účtom Plačkovej je veľa práce a driny (ROZHOVOR)

Zažila traumatizujúce prepadnutie a nechala si vynosiť deti. Kim Kardashian je oficiálne miliardárkou, zarobila si sama
