ZTE Axon 2 prešiel cez TENAA so Snapdragonom 820, 4 GB RAM a 2K displejom

Teraz čítate
ZTE Axon 2 prešiel cez TENAA so Snapdragonom 820, 4 GB RAM a 2K displejom

banner-redmi3pro
V poslednom období sa zdá až neuveriteľné s akou pravidelnosťou čínsky trh produkuje zariadenia, ktoré svojimi špecifikáciami útočia na tie najvyššie méty. Ďalšou spoločnosťou, ktorá jeden taký pripravuje, je ZTE s prichádzajúcim Axon 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento smartfón sa nám nedávno objavil v benchmarku AnTuTu, kde dosiahol vskutku impozantné skóre a zároveň sme mali možnosť nahliadnuť na niektoré špecifikácie zariadenia. Po dizajnovej stránke zariadenie pokračuje v štýle predchádzajúcej generácie Axon, prichádza tak s celokovovým zaobleným telom s hrúbkou 9.8 mm a 5.5-palcovým 2K displejom. Váha smartfónu sa zastavila na hodnote 174 g. Vo vnútri ZTE Axon 2 sa skrýva super-výkonný procesor Snapdragon 820, ktorý bude navyše doplnený o 4 GB RAM a 64 GB vnútorné úložisko. Je veľmi pravdepodobné, že ZTE ponúkne aj verziu s 3 GB RAM.

Na rozdiel od predchádzajúcej generácie novinka tentoraz neprichádza s duálnym fotoaparátom. Namiesto toho sa vzadu objaví samostatná 20 MPx kamera, pod ktorou si našli svoje miesto blesk a snímač odtlačkov prstov. Vpredu výrobca osadil 8 MPx selfie senzor. Batéria ponúkne kapacitu 3140 mAh a operačným sytémom sa stane Android vo verzii 6.0.1 Marshmallow. Netreba zabudnúť ani na podporu 4G sietí. Cena ZTE Axon 2 by sa mohla začínať niekde na úrovni 369 €.

Zdroj: MyDrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem.
  • tryanotherone

    otrasný a znova obrovský…

  • peterpan

    praveze tak akurat velky, 5,5´´ nie je vobec obrovsky.. je to standardna velkost uhlopriecky v sucasnosti, podla mna paradny fon krasne vylepseny axon 1.generacie ,aj ked este nebola predstavena nubia Z11 ta pojde von asi prva, axon pride zrejme az po nom.. rozdiel bude iba v tom ze v axone zrejme bude moznost sd kariet a v nubii Z11 bude pamat fixna.. a axon 2 by mal mat uz konecne prave stereorepro.. bude to silny konkurent ku zuk z2 pro ci Mi5 prip Letv(Leeco) Le2 max ,prip ku chystanemu oneplus 3