CEO Meizu potvrdil 5,7-palcový FullHD displej v Meizu Pro 5

banner-mx5
Spoločnosť Meizu sa radí medzi top 5 čínskych výrobcov. Ich pripravovaná vlajková loď, Meizu Pro 5, bude predstavená už budúci týždeň a postupne sa dozvedáme čoraz viac informácií o tejto pripravovanej beštii. 

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

CEO spoločnosti Meizu potvrdil rozlíšenie a aj veľkosť displeja prichádzajúceho Meizu Pro 5, ale bohužiaľ, zvyšné parametre sú zatiaľ stále iba dohady. Smartfón teda ponúkne 5,7-palcový FullHD displej so zatiaľ neznámou technológiou. Medzi ďalšie špecifikácie by mal patriť Exynos 7420 procesor, 4 GB RAM, 32/64 GB internej pamäte, 21 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx predná kamera a Android 5.1 s nadstavbou FlymeOS 5.0. Okrem displeja je potvrdené aj mBack tlačidlo, ktoré bude umiestnené pod ním. Podľa Meizu bude tlačidlo presne vedieť, akou silou ho užívateľ stlačil a podľa toho bude aj fungovať. Napríklad, ak ho stlačíte slabo, tak bude fungovať ako bežné tlačidlo späť, ale ak silnejšie, tak vás vráti na domovskú obrazovku. Niečo podobné na spôsob Force Touch v novom Huawei Mate S alebo 3D Touch v iPhone 6S.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu pro 5

Dátum predstavenia je stanovený na 23. septembra, ale kedy a za akú cenu bude smartfón dostupný v obchodoch zatiaľ známe nie je. Jednať by sa malo o jeden z najdrahších Meizu smartfón aký doteraz vyrobili a prvé odhady hovoria o cene 400 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]