Čakanie skončilo! Xiaomi Mi5 bude oficiálne predstavený 24. februára

Teraz čítate
Čakanie skončilo! Xiaomi Mi5 bude oficiálne predstavený 24. februára

banner-redmi-3
Po takmer jeden a pol ročnom čakaní na novú vlajkovú loď od Xiaomi, spoločnosť konečne oznámila oficiálny dátum predstavenia Xiaomi Mi5. Novinky sa tak dočkáme 24. februára!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len pred pár hodinami viceprezident spoločnosti Xiaomi, Wanqiang Li, uverejnil na sociálnej sieti Weibo, že pripravovaná konferencia Xiaomi, na ktorej prebehne predstavenie dlho očakávaného Xiaomi Mi5 sa bude konať 24. februára.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-oficialny-datum
Nová vlajková loď však zrejme nebude jediným zariadením, ktoré bude predstavené. Uniknuté zábery z príprav konferencie naznačujú príchod ďalšieho produktu. Čo to však bude stále nevieme. Viceprezident však v správe dodal, že ďalšie informácie sa dozvieme v utorok 26. januára. Pracovníci Xiaomi už založili aj oficiálnu stránku pre Xiaomi Mi5 na Weibo, kde sa opäť spomína známy Snapdragon 820 procesor.

xiaomi-mi5-predstavenie-2

Časový harmonogram Xiaomi konferencie

Nepochybne ide o perfektné správy nielen pre fanúšikov Xiaomi a 24. februára sa máme určite na čo tešiť.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.