Xiaomi finalizuje prípravy na predstavenie Xiaomi Mi5, možno nás prekvapí

Teraz čítate
Xiaomi finalizuje prípravy na predstavenie Xiaomi Mi5, možno nás prekvapí

banner-redmi-3
Dátum predstavenia Xiaomi Mi5 sa nezadržateľne blíži a spoločnosť Xiaomi robí všetko preto, aby bolo zariadenie úspešné. Na nedávnom stretnutí firmy prebehla finalizácia miesta a času konania predstavenia veľmi očakávanej vlajkovej lode.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi si za miesto predstavenia vybralo Pekingské národné kongresové centrum, kde pozvalo 1000 hostí. Publikum bude spolu s nimi ďalej tvoriť 600 zástupcov médií, 400 ďalších hostí a 400 pracovníkov Xiaomi.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Xiaomi Mi5

Cena Xiaomi Mi5 má presiahnuť 480 €

Unikol aj časový harmonogram konferencie. Vstup na podujatie bude možný od 12:30 (čínskeho štandardného času), samotné predstavenie bude trvať od 14:00 do 16:00, počas nasledujúcej hodiny bude pre návštevníkov možné si samotné zariadenie / zariadenia vyskúšať.

xiaomi-mi5-predstaveni
Vzhľadom na predpokladané 2-hodinové trvanie konferencie, je možné, že Xiaomi chystá prekvapenie a okrem Xiaomi Mi5 predstaví aj úplne iný produkt. Čo by to mohlo byť je stále veľké tajomstvo. Už dávnejšie sme informovali, že spoločnosť chystá svoj vlastný notebook. Predstaví nám teda spoločnosť spolu s Mi5 aj toto zariadenie? To sa dozvieme 22. alebo 23. februára. Presný dátum predstavenia Xiaomi zverejní v najbližších dňoch.

xiaomi-mi5-predstavenie-2

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.