banner-redmi-3
Dátum predstavenia Xiaomi Mi5 sa nezadržateľne blíži a spoločnosť Xiaomi robí všetko preto, aby bolo zariadenie úspešné. Na nedávnom stretnutí firmy prebehla finalizácia miesta a času konania predstavenia veľmi očakávanej vlajkovej lode.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi si za miesto predstavenia vybralo Pekingské národné kongresové centrum, kde pozvalo 1000 hostí. Publikum bude spolu s nimi ďalej tvoriť 600 zástupcov médií, 400 ďalších hostí a 400 pracovníkov Xiaomi.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Xiaomi Mi5

Cena Xiaomi Mi5 má presiahnuť 480 €

Unikol aj časový harmonogram konferencie. Vstup na podujatie bude možný od 12:30 (čínskeho štandardného času), samotné predstavenie bude trvať od 14:00 do 16:00, počas nasledujúcej hodiny bude pre návštevníkov možné si samotné zariadenie / zariadenia vyskúšať.

xiaomi-mi5-predstaveni
Vzhľadom na predpokladané 2-hodinové trvanie konferencie, je možné, že Xiaomi chystá prekvapenie a okrem Xiaomi Mi5 predstaví aj úplne iný produkt. Čo by to mohlo byť je stále veľké tajomstvo. Už dávnejšie sme informovali, že spoločnosť chystá svoj vlastný notebook. Predstaví nám teda spoločnosť spolu s Mi5 aj toto zariadenie? To sa dozvieme 22. alebo 23. februára. Presný dátum predstavenia Xiaomi zverejní v najbližších dňoch.

xiaomi-mi5-predstavenie-2

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP