Seriál Raised by Wolves sa už na budúci rok dočká svojej druhej série, ktorá práve dostala prvý oficiálny trailer. Ten odhaľuje celkom nové zasadenie, zároveň však vyvoláva množstvo ďalších otázok.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Zdá sa, že dvojica Androidov spoločne s ich deťmi i skupinou náboženskej skupiny Mithraicov v druhej sérii skutočne nájde vytúžený raj a konečne sa nebude musieť báť o prežitie v dôsledku nedostatku jedla.

Novo objavená oblasť je zároveň obývaná ďalšou skupinou ľudí a robotov, čo v nadchádzajúcej sérii prinesie množstvo dejových zápletiek. V skupine totiž očividne panujú nepokoje a hlavným postavám bude naďalej hroziť nebezpečenstvo.

Gigantický lietajúci červ z konca prvej série sa síce vo videu neobjavuje, trailer však naznačuje, že Matka a Otec sa chcú zmeniť a sú odhodlaní naďalej ochraňovať svoje deti.

Medzitým hlavná herecká hviezda seriálu, Travis Fimmel (Vikingovia) naďalej stráca hlavu a je odhodlaný v mene boha Sola planétu očistiť od ateistov. Znepokojivo vyzerá aj zamaskovaná postava, ktorá nemá problém brutálne mučiť zviazaného zajatca.

Opäť v záhadnom duchu, potrebuje bodovať

Druhá séria sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou neponesie v o nič menej mysterióznom duchu ako jej predchodca a tvorca a Aaron Guzikowski sľubuje ďalšie rozvíjanie tém načrtnutých v prvej sérii.

Patria sem napríklad tajomné hlasy či náboženské chrámy na planéte Kepler-22b, ktorá mala byť pôvodne neobývaná. Guzikowski zároveň priblížil, že Raised by Wolves si predstavuje ako 5 až 6 sériovú záležitosť, všetko však bude záležať od prijatia druhej série.

WarnerMedia

Prvá séria, pod ktorú sa tvorcovsky podpísal aj Ridley Scott, zaznamenala rozporuplné divácke ohlasy a tvorcovia budú mať čo robiť, aby si v pokračovaní udržali divácku pozornosť.

Druhá sezóny Raised by Wolves príde na HBO Max 13. februára. Ak sa o nej chceš dozvedieť viac, nevynechaj náš obsiahly článok, kde sme zhrnuli všetko podstatné vrátane dejovej zápletky a nových postáv.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú