Medzinárodná blockchain konferencia Blockchain to People má za cieľ ukázať inovácie postavené na blockchain technológií. Tie budú na Slovensku po úplne prvý krát prezentované nie len slovenskými ale aj poprednými zahraničnými zástupcami z rôznych kútov sveta.

12. mája, v sobotu, vystúpi na spomínanej konferencii v priestoroch STU FIIT 15 svetových rečníkov z celej Európy, aby vám ukázali, ako táto technológia zmení fungovanie komerčného sektora. Počas 8 hodín publiku odovzdajú najaktuálnejšie poznatky z blockchain technológie a vytvoria priestor pre nové myšlienky a projekty. Okrem blockchain expertov sa môžeš tešiť na ďalších 300 účastníkov z 3 rôznych krajín a možnosť získať nových známych a kolegov v crypto-komunite.

Aj vďaka aktuálnej kontroverznej situácii na trhu, budú hlavnými témami konferencie budúcnosť blockchainu, kryptomien a prípadové štúdie využitia tejto technológie, či už v startupoch, ale aj veľkých korporátnych spoločnostiach a štátnych inštitúciách.  Rozoberať sa však bude aj téma ICO (nový spôsob crowdfundingu), náležitosti pri ich tvorbe, ako aj najnovšie trendy v tejto oblasti. Nemenej podstatnou časťou konferencie bude súťaž 5 firiem v pre-ICO fáze, v ktorej môžeš hlasovať za projekt, ktorý bude mať podľa teba najväčšiu pridanú hodnotu.

Konferencia Blockchain to People ti počas celej dĺžky prednášok zabezpečí plné pohodlie dobrým občerstvením, obedom a výbornou kávou. Ako bodka programu bude afterparty, kde budeš mať príležitosť na uvoľnenú diskusiu do skorého rána.

Viac informácií nájdeš na www.b2p.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom