Čínsky výrobca smartfónov Ulefone, ktorý má za sebou už mnoho úspešných zariadení, teraz prichádza s najlacnejším kúskom. Ulefone S7 disponuje duálnym fotoaparátom, elegantným telom s 3D mriežkou a mnohým ďalším. V tomto článku sme si pre teba pripravili video, v ktorom môžeš vidieť čo všetko tento telefón dokáže.

Pred samotným videom sa ešte pozrieme na špecifikácie Ulefone S7. Vybavený je 4-jadrovým procesorom MediaTek MTK 6580, 1 GB RAM a 8 GB úložiskom. Na zadnej strane nájdeš duálny 8 MPx + 5 MPx fotoaparát. Smarfón má 5.0 palcový HD displej a nad ním nájdeš 5 MPx prednú selfie kameru s bleskom pre najvyššiu kvalitu tvojich fotiek. Zaujme tiež nezávislý HiFi chipset, Android 7.0 Nougat a batéria s kapacitou 2500 mAh. Hoci sa to nezdá ako veľa, výrobca sa snažil o čo najvyššiu optimalizáciu úspory energie a sľubuje výdrž batérie cez jeden deň.

Vzhľad elegána

Ulefone S7 vyzerá skutočne zaujímavo vďaka 3D mriežke na zadnej strane a jedinečnému metalickému lesku. Telefón je dostupný v piatich farebných variantoch, čiernom, modrom, červenom, zlatom a tyrkysovom. Tie uvidíš aj vo videu a môžeš tak lepšie posúdiť, ktorý by sa páčil práve tebe.

Kúpiť Ulefone S7 za 43 €

Vo videu uvidíš, ako si Ulefone S7 dokáže poradiť so spúšťaním a prepínaním medzi jednotlivými aplikáciami, na vlastné uši si overíš kvalitu zvuku a na vlastné oči zase kvalitu fotoaparátu s funkciou rozostrenia pozadia. Video ťa presvedčí, že Ulefone S7 bez problémov zvládne všetky tvoje požiadavky a je skvelým pomocníkom na každý deň. Jeho cena je pritom viac než lákavá, vyjde ťa iba na 43 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom