Blackview R7 príde s MediaTek Helio P10, 4 GB RAM a kvalitným fotoaparátom

Teraz čítate
Blackview R7 príde s MediaTek Helio P10, 4 GB RAM a kvalitným fotoaparátom

banner-redmi-note-3
Blackview už dávno nepatrí medzi tých výrobcov, ktorí sa sústreďujú iba na domáci čínsky trh. Spoločnosť sa rozhodla expandovať aj na celosvetové trhy a k lepším predajným číslam v roku 2016 má dopomôcť chystaná vlajková loď.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Blackview R7 ponúkne krásnu konštrukciu s 360 stupňovým snímačom odtlačkov na zadnej strane. Do tohto tela bude zasadený 5,5-palcový FullHD displej s 2,5D zahnutím. Srdcom zariadenia bude nový procesor strednej triedy MediaTek Helio P10 a 4 GB operačnej pamäte RAM. Pre používateľa bude k dispozícii 32 GB interné úložisko s podporou rozšírenia pomocou microSD kariet až do kapacity 128 GB. Batéria v R7-ke ponúkne 3500 mAh kapacitu a bude disponovať technológiou rýchleho nabíjania. Po softvérovej stránke sa môžeme tešiť na najnovší Android 6.0 Marshmallow.

Blackview Alife P1 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


aadf3 (Medium)

Zadná strana bude domovom pre 13 MPx Samsung 3M2 hlavný fotoaparát s rýchlym zaostrovaním. Fotoaparát príde s novými technológiami redukcie šumu a inteligentnej správy dynamického rozsahu. Smartfón by mal teda produkovať kvalitné fotografie aj za zhoršených svetelných podmienok. Čerešničkou na torte je kvalitné HiFi audio a samozrejme aj podpora LTE mobilného pripojenia. Informácie o cene a dostupnosti sú zatiaľ nemáme.

ID2

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.