banner-oneplus2
Nové zariadenie od spoločnosti Blackview bude poriadne monštrum. Svedčí o tom aj nasadenie inžinierov, ktorí už 12 mesiacov pripravujú iba túto novinku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Posledné mesiace boli zväčša iba o fotografiách pripravovanej novinky, ktorá ponesie kódové označenie BV 9000. Predná strana by mala skrývať displej s 2K rozlíšením v rozmedzí 5,7 až 6-palcov. Zdroje tvrdia, že by sme sa mohli dočkať aj bezrámikového displeja, no pri tomto tvrdení sme skeptickí. Zadný kryt skrýva pod sebou procesor firmy MediaTek, Helio X10 a 4 GB pamäte RAM. Vnútorné úložisko Blackview BV9000 bude disponovať kapacitou 32 GB, no v ponuke by mala byť aj 64 GB variant. Na zadnej strane sa bude nachádzať zbrusu nový 20 MPx snímač od Sony, IMX230. Prednú stranu tvorí 8 MPx selfie fotoaparát.

blackview bv9000

Asi najlákavejšou funkciou je zatiaľ nevídaná technológia snímania odtlačkov. Blackview BV9000 pravdepodobne ponúkne snímač odtlačkov prstov zabudovaný priamo v displeji. Táto nová technológia bude opäť ďalším krokom k zlepšeniu používania a zabezpečenia smartfónov. Oficiálny dátum predstavenia Blackview BV9000 zatiaľ nie je známy a podobne je na tom aj cena, ktorá je tiež zahalená rúškom tajomstva.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP