V našich končinách pomerne neznáma čínska spoločnosť Blackview sa snaží preraziť na trhu lacných smartfónov nižšej triedy. Aktuálne predstavila svoj prvý model so 4,5 palcovým displejom a cenou pod 100 eur. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V poslednej dobe sa aj čínske smartfóny stávajú čím ďalej tým viac populárne u nás a v európskych krajinách. Výnimkou nieje ani nový model od spoločnosti Blackview, ktorý svojim dizajnom pripomína minuloročný OnePlus One. Tento zaujímavý kúsok sa nenechá zahanbiť ani výbavou, ktorá na svoju cenovú kategóriu ponúka relatívne dobré parametre. O výpočtový výkon sa stará štvorjadrový procesor MediaTek MT6582 s taktom 1.3 GHz, ktorému sekunduje 1 GB operačnej pamäte RAM. Vo výbave nájdeme aj 8 MPx zadný fotoaparát s clonovým číslom f2.0. Vymeniteľná batéria má kapacitu 2000 mAh a úložisko s kapacitou 8 GB sa dá rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do kapacity 32 GB. Bonusom navyše je podpora Dual SIM.

Blackview_Breeze_11

Displej tohto lacného smartfónu prichádza s uhlopriečkou 4,5″ a rozlíšením 854 x 480 pixelov. Telefón sa bude predávať v dvoch farebných variantoch – v bielej a čiernej. Nižšia trieda je predovšetkým zameraná na zákazníkov, ktorí hľadajú smartfón s relatívne dobrými parametrami a predovšetkým nízkou cenou. Toto všetko nový kúsok z dielne Blackview ponúka a zakončuje to nízkou cenu neprekračujúcou hranicu 70 €.

Zdroj: Gizchina.com, Blackview

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú