banner-p9
Po tom, čo Xiaomi predstavilo tak trochu „revolučný“ smartfón s takmer bezrámikovým displejom, konkurencia dostala inšpiráciu a zopár výrobcov už pripravuje svoj kúsok s bezrámikovým displejom, ktorý by mohol konkurovať Xiaomi Mi MIX.

Mi Mix je koncepciou podobný bezrámikovým smartfónom Sharp Aquos, no dizajnovo určite prívetivejší. Predstavením bezrámikového smartfónu Xiaomi ohúrilo celý technologický svet, vrátane ostatných výrobcov. Tí sa teraz budú zrejme inšpirovať, keďže sa k nám dostáva čoraz viac informácií o príprave ďalších bezrámikových smartfónoch v podaní rôznych (ne)čínskych výrobcoch. Nedávno sme počuli o príprave takéhoto zariadenia od Meizu, no prvé rendery zobrazujú nie veľmi reálny koncept, ktorý sa pravdepodobne v blízkej dobe nestane realitou.

Huawei P9 Dual SIM môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Koncept bezrámikového smartfónu Meizu

Koncept bezrámikového smartfónu Meizu

TIP: Čo sa stane, keď vám spadne bezrámikový Xiaomi Mi MIX?

Podľa najnovších informácií má na podobnom smartfóne pracovať aj Huawei. Žiadnu možnú podobu zariadenia však zatiaľ nemáme a na obrázku nižšie sa nachádza len patent z minulého roka, čo naznačuje, že Huawei má bezrámikový smartfón v príprave už dlhšiu dobu. Ako prvý možný dátum odhalenia novinky sa javí 16. december a nám zatiaľ neostáva nič iné, ako čakať na ďalšie informácie.

huaweis-concept-design_1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP