banner-mi5s-plusXiaomi Mi MIX je snom mnohých technologických nadšencov. Čínsky gigant svetu ukázal budúcnosť smartfónového priemyslu na nasledujúce roky. Mi MIX kombinuje revolučné vlastnosti a bezrámikový displej je jednoducho fantastický.

Pocit z rozbaľovania zbrusu novej elektroniky je bez pochýb k nezaplateniu. Niektorí z nás si nechávajú nový smartfón takpovediac úplne „nahý“ bez akejkoľvek ochrany. Iní sú zas zástancami plnohodnotnej ochrany, počnúc temperovaným sklom, až po rôzne kryty. Skúsme sa však zamyslieť nad tým, čo by sme robili po kúpe Xiaomi Mi MIX. Keramická konštrukcia, bezrámikový displej a vysoká cena určite vyvolávajú mierne obavy pri používaní. Mnoho fanúšikov sa tiež pýtalo na celkovú odolnosť smartfónu. I keď testovanie odolnosti je pri obmedzenom množstve vyrobených kusov dosť nelogické, niekomu sa to predsa podarilo. Žiaľ, nie práve najlepším spôsobom a vôbec nie s najlepším výsledkom.

xiaomi-mi-mix-poskodenie

Ako vidíte, poškodenie je skutočne veľké

Nehoda sa stala priamo v sídle Xiaomi, kde istému zamestnancovi spadol smartfón na zem. A poškodenie je to vskutku masívne. Nerozbil sa len displej, ale aj samotný rám z keramického skla. Vzhľadom k náročnosti výroby celého zariadenia bude oprava poriadne drahá a je možná len v autorizovanom servise výrobcu. Ak sa teda rozhodnete pre Xiaomi Mi MIX, ochranný obal je úplným minimom pre bezpečné používania a pokoj na duši.

TIP: Predbehlo Xiaomi v inováciách Apple? iPhone 8 už zrejme nebude tak revolučný ako sa očakáva

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom