S bezrámikovými smartfónmi sa v poslednej dobe akoby pretrhlo vrece. Ľudia ich chcú a výrobcovia na to okamžite reagujú. Ďalším prírastkom do tejto rodiny je Doogee MIX Lite. Skvelé špecifikácie a nízka cena si rozhodne získajú množstvo záujemcov.

Doogee MIX Lite pri nízkej cene ponúka omnoho viac, než podstatne drahšie smartfóny. O bezproblémovú prevádzku sa postará 4-jadrový procesor MediaTek MT6737 s taktovaciou frekvenciou 1.5 GHz, 2 GB RAM pamäť a 16 GB úložisko, ktoré je možné pomocou microSD karty rozšíriť na kapacitu 128 GB.

Duálny fotoaparát a veľký displej

Vzadu nájdeme 13 MPx duálny fotoaparát so známym softvérovým efektom pre rozmazanie pozadia. Fotoaparát má clonu f/2.2. Na prednej strane si svoje miesto našiel HD displej s 5.2″ uhlopriečkou, pričom ale rozmermi pripomína ďaleko menšie kúsky. Pod displejom sa nachádza domovské tlačidlo, ktoré zároveň slúži aj ako čítačka odtlačkov prstov. V ľavom dolnom rohu sa zas nachádza 8 MPx selfie fotoaparát s technológiou pre vylepšenie fotiek Face Beauty 2.0.

Odolná konštrukcia a skvelý softvér

V dnešnej dobe sa výrobcovia snažia zlepšovať odolnosť svojich telefónov. V prípade Doogee MIX Lite k tomu má dopomôcť Gorilla Glass 5 v prípade displeja a kovový rám v prípade samotného tela telefónu. Je dostupný v dvoch farebných variantoch, modrom a čiernom. O dlhú výdrž sa postará veľká 3080 mAh batéria. V kombinácii s optimalizovaným systémom a úsporným procesorom ti bez problémov vydrží celý deň.

Kúpiť berzámikový Doogee MIX Lite za 81 €

Doogee MIX Lite má ako operačný systém Android 7.0 s nadstavbou Doogee UI, ktorá sľubuje tú najlepšiu optimalizáciu. Doogee UI sa postará nie len o rýchly chod aplikácií, ale aj príjemné používateľské rozhranie a ikony. Doogee MIX Lite je zatiaľ iba v predpredaji a jeho cena by ťa vyšla na 101.13 €. So zľavovým kupónom 666bgmix11 ťa však bude stáť iba 81 €. Doručenie je úplne zadarmo, no pripraviť by si sa mal možné dodatočné poplatky.

Kupón je možné uplatniť v košíku:

Doogee MIX Lite
Zobraziť celú galériu (9)
Screenshot / Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom