Xiaomi v minulosti spustilo s predstavením smartfónu Mi MIX malú senzáciu a nie je tomu tak dávno, čo sme sa dočkali vylepšeného nástupcu v podobe Mi MIX 2. Ten sa teraz do naloženej akcie v čoraz populárnejšom e-shope Lightinthebox.

Vlajková loď s neskutočnou cenou

Xiaomi Mi MIX 2 ponúka unikátny bezrámikový dizajn a taktiež nekompromisný výkon. Ďalšou veľkou prednosťou tohto smartfónu je však aj perfektne nasadená cena. Vďaka ponuke v e-shope Lightinthebox kúpiš revolučný Mi MIX 2 v konfigurácii so 6 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom za 300 € s kupónom LITBMIX2222. Ide o oficiálnu globálnu verziu s kompletnou podporou LTE sietí.

Kúpiť Xiaomi Mi MIX 2 s plným LTE za 309 €
Bezpečný nákup cez FonTech

O exkluzívnosti tejto ceny svedčí aj fakt, že v domovskej Číne sa Xiaomi Mi MIX 2 predáva za oficiálnych 3099 juanov, čo je v prepočte 406 €. Oproti čínskej cene je tak tá „naša“ oveľa nižšia. Dopravu budeš mať pritom úplne zdarma a navyše bez ďalších poplatkov. Odporúčame si aj balík pripoistiť voči strate za cca 6 €.

Výber dopravy a poistenia voči ďalších poplatkom + aplikácia kupónu:

Skvele vybavený smartfón

Xiaomi Mi MIX 2 ponúka skvelú výbavu, v ktorej nechýba takmer bezrýmikový 5,99″ displej s rozlíšením 2160 x 1080 a pomerom strán 18:9. Napriek veľkej uhlopriečke skvele sadne do rúk, a to vďaka precíznemu bezrámikovému dizajnu. Okrem toho smartfón ďalej disponuje napríklad 12 MPx fotoaparátom so 4-osovou stabilizáciou obrazu, ktorý na zadnej strane dopĺňa snímač odtlačkov prstov. Nechýba ani skvele optimalizovaná nadstavba MIUI 9 nad Androidom 7.0 Nougat.

Xiaomi Mi MIX 2
Zobraziť celú galériu (15)
Kristián Hrušovský / Fontech

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi MIX 2 je majstrovským kúskom od Xiaomi, ktorému chýba tak málo k úplnej dokonalosti

Srdcom zariadenia je výkonný procesor Snapdragon 835 s inovatívnym 10 nm výrobným procesom. Okrem spomínanej konfigurácii 6 GB RAM a 64 GB ROM budú v predaji aj verzie so 128 GB a 256 GB vnútornou pamäťou. Nechýba ani podpora 43 svetových LTE frekvencií a DualSIM funkcionalita, vďaka čomu je teda novinka z dielne Xiaomi plne využiteľná aj na Slovensku.

Nakúp cez nás a získaj špeciálnu zákaznícku starostlivosť

E-shop Lightinthebox patrí medzi TOP5 najväčšie internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číne. Na trhu pôsobia už od roku 2007 a za pomerne dlhých 11 rokov si dokázali medzi zákazníkmi vybudovať veľmi dobrú reputáciu. Medzi ich najväčšie výhody patria nízke ceny, rýchle časy dodania a taktiež skvelá zákazníka starostlivosť.

Vďaka FonTechu však získaš špeciálnu zákaznícku starostlivosť. Stačí nakúpiť cez náš web a automaticky sa stávaš súčasťou najbezpečnejšieho nákupu z Číny. Stratený alebo nedodaný balík, problémový produkt alebo reklamácia? Pri všetkých týchto problémoch ti vďaka našim priamym kontaktom v Lightinthebox dokážeme asistovať a všetko vyriešiť. V prípade problémov nás stačí kontaktovať na e-mail [email protected] s číslom objednávky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom