Jeden z najúspešnejších seriálov minulého roka sa už túto jeseň dočká pokračovania vo forme druhej série. Nový trailer na pokračovanie Mandaloriana pripomína obľúbené postavy s Baby Yodou a lovcom odmien, Din Djarinom, na čele. O ukážke informuje portál Variety.

Ukážka odhaľuje zasadenie pokračovania, ktoré bude rozhodne rozmanitejšie ako v prípade prvej série. Úlohou Mandaloriana (Pedro Pascal) je vrátiť Baby Yodu na jeho rodnú planétu, ktorá môže byť kdekoľvek. Na konci tejto nekonečnej cesty by mali byť samotní rytieri Jedi, s ktorými Mandaloriani nemajú najlepšie skúsenosti.

Aj keď pokračovanie pristane na Disney+ už 30. októbra, trailer mnoho neprezradil. Okrem záhadnej postavy v čiernom plášti na niekoľko sekundovom zábere autori neukázali takmer nič nové, a to dokonca ani sľubovaných nováčikov, debutujúcich práve s druhou sériou.

Na druhej strane láka Disney na osvedčené postavy z minulej série a priblíženie ikonických letúnov v podobe Tie Fighterov či X-Wingov. Zo starých známych sa tak vracia Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers a najmä Giancarlo Esposito, ktorý v roli záporáka Moff Gideona prehĺbi príbeh temnej strany.

Podľa viacerých zdrojov by sme sa tak v pokračovaní mali dočkať Timothy Olyphanta v roli bližšie nešpecifikovaného charakteru, Rosariu Dawson ako Ahsoka Tano z Clone Wars a Temuera Morrison ako Boba Fetta. Produkciu tak nevedie nikto iný ako Jon Favreau, ktorý už potvrdil, že píše scenár pre tretiu sériu.

Nenechaj si ujsť
Rýchlo a Zbesilo 9 sa bude odohrávať vo vesmíre. Potvrdila to popredná herečka

Žiaľ, Mandalorian v našich končinách žiadnou oficiálnou cestou neuvidíš, keďže Disney+ je zatiaľ pre nás hudba (vzdialenej) budúcnosti. Každopádne, seriál bude vydávaný od 30. októbra s týždennou periodicitou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom