Jedným z najočakávanejších filmov budúceho roka je rozhodne Rýchlo a Zbesilo 9. Séria sa už dávno odklonila od pôvodných pretekárskych koreňov a vyzerá to tak, že s deviatym dielom prekročí ďalšie medze. Michelle Rodriguez totiž potvrdila klebety o možnom zasadení filmu do vesmíru, píše Collider.

Filmári s každým dielom Rýchlo a Zbesilo prekvapia novou bizarnosťou, ktorou by v prípade deviatky malo byť prostredie vesmíru. Túto možnosť naznačil pred niekoľkými mesiacmi v šou The Jess Cagle Show na YouTube kanáli SiriusXM herecký kolega Michelle, Ludacris.

Na otázku vesmíru v novom filme sa rovnakí moderátori spýtali teraz aj samotnej Michelle, patriacej k značke Rýchlo a Zbesilo neodmysliteľne už od začiatku. Ta s prekvapením reagovala:

„Ako ste to zistili? Vidíte čo sa stane, keď je film dlho odložený, zabudne sa neho a ľudia v zákulisí začnú hovoriť? Nikto o tom nemal vedieť… Ja ale nie som tá šťastná, kto sa dostane do vesmíru.

Máme ale ženskú scenáristku na našej strane, ktorá nám dopriala množstvo lásky. Vďaka Justin Lin sa vo filme dostane ženám podstatne viac pozornosti.“

Rozhovor sa aj naďalej niesol v znamení žien na filmovom pľaci. Film by vďaka novej scenáristke mal vykresliť charakter postáv Letty, Ramsey a Mii podstatne podrobnejšie, ako tomu bolo v minulosti.

Vo svete bez Covidu by sme sa filmu dočkali už 22. mája, keďže pandémia zasiahla produkciu aj deviateho Rýchlo a Zbesilo. Nový dátum premiéry je tak naplánovaný na 2. apríl 2021.

Nenechaj si ujsť
Hollywood mení pravidlá. Ak vo filme nebudú ženy, menšiny a homosexuáli, s Oscarom sa môžu rozlúčiť

Na to, či sa naozaj dočkáme letu do vesmíru alebo len herci ťahajú novinárov za nos si teda ešte niekoľko mesiacov budeme musieť počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom