banner-mate-9Nedávna akvizícia Samsungu v podobe audio giganta Harman sa začne naplno využívať v smartfónoch až o 2 roky. Kúpou tejto veľmi dobre známej spoločnosti sa juhokórejský velikán chcel priblížiť automobilovému priemyslu a IoT zariadeniam.

Využívanie špičkového audia vo vlajkových smartfónoch línie S je zatiaľ stále na vedľajšej kolaji, no už nie na dlho. Presnejšie v roku 2018 máme so všetkou pompéznosťou očakávať high-end novinku, ktorá nás očarí neopakovateľným zážitkom po zvukovej stránke. Ohľadom týchto krokov sa vyjadril pán Jonghwan Park, výkonný viceprezident divízie automobilových súčiastok Samsungu. Poznamenal, že implementácia technológií Harmanu do smartfónov si žiada niekoľkomesačné plánovanie a aj z tohto dôvodu musíme čakať o niečo dlhšie.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-concept-5

Koncept modelu Galaxy S8

TIP: Samsung odkúpil známu audio spoločnosť Harman za 7,46 miliárd €

S prihliadnutím na všetky tieto skutočnosti bude teda prvým vlajkovým modelom s audiom od Harmanu až model Galaxy S9. Nie je však vôbec vylúčené, že ak Samsung zachová „slávnu“ líniu Note phabletov, mohli by sme sa dočkať vylepšení po zvukovej stránke už v Note 8-čke. Nesmieme zabúdať ani na skúsenosti tohto audio giganta v smartfónovom priemysle, ktorý dokázal dodať špičkové komponenty pre špeciálnu edíciu HTC One M8 a tablet Huawei MediaPad M3.

TIP: Lojálnosť na mieste! Samsung má verných zákazníkov rovnako ako Apple

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom