banner-iphone-7
Americkému gigantovi z Cupertina, spoločnosti Apple, sa tento rok „náramne darí“. Najprv slabšie predaje novej vlajkovej lode, potom problémy s batériami iPhone 6S a najnovšieho Macbooku Pro a aby toho nebolo málo, problémy postihli aj inteligentné hodinky Apple Watch 2.

Niet pochýb o tom, že Apple sa o svoje produkty príklade stará aj niekoľko rokov po predstavení. Pravidelnými softvérovými aktualizáciami aj starších zariadení si Apple získava čoraz viac fanúšikov, no nie vždy to je také ružové, ako sa zdá. Kým najnovšia aktualizácia pre MacBook Pro „rieši“ jeho nízku výdrž naozaj efektívne, o update pre Apple Watch 2 sa veľa dobrého povedať nedá.

Apple Watch 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

apple-watch-2-update-brickuje-1

Aktualizácia na watchOS 3.1.1 druhú generáciu hodiniek od Apple úplne znefunkční. Nefunkčnosť sa prejavu brickom zariadenia, ktoré po aktualizácii už následne nenabehne. Po reštarte sa na obrazovke Watch 2 zobrazí len veľký červený výkričník a odkaz na webovú stránku Apple, kde sa snažím užívateľom s týmto problémom pomôcť. Rada nad zlato to však nie je. Apple poškodeným užívateľom odporúča 10 sekúnd podržať tlačidlo Digital Crown, čím by malo dôjsť k vynútenému reštartu hodiniek. Avšak, veľkému percentu majiteľov Apple Watch 2 toto riešenie nefunguje a tak neostáva nič iné, len navštíviť servisné stredisko. My samozrejme aktualizovať neodporúčame, ak ste tak ešte náhodou neučinili.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP