Teraz čítate
Android 7.1 Nougat bude oficiálne dostupný pre Nexus smartfóny už od 5. decembra

banner-nexus-6p
Na väčšinu smartfónov sa šíri update Androidu 7.0 Nougat, no Google už plánuje spustiť aktualizáciu s verziu 7.1 Nougat pre Nexus zariadenia. Update má byť dostupný začiatkom decembra.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Android 7.0 Nougat sa ešte medzi smartfónmi ani poriadne neusadil a onedlho sa začne na Nexus zariadenia šíriť jeho vylepšený update vo verzii 7.1. Po nedávnej bete tak príde oficiálna verzia už 5. decembra a dostupná bude, samozrejme, najprv pre zariadenia spoločnosti Google. Majitelia Nexus smartfónov sa môže tešiť na nový update ešte pred sviatkom Svätého Mikuláša. Aktualizačný balík s veľkosťou približne 650 MB príde s bezpečnostnými vylepšeniami a novými funkciami systému. Treba však počítať aj s menším omeškaním, pretože doba, kedy by mali všetky Nexus smartfóny dostať update, sa môže predĺžiť aj na 14 dní.

android-7-1-nougat-aktualizacia

Všetko by malo začať modelom 6P, po ktorom budú nasledovať modely Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player a tablet Pixel C. Google nezabudol ani na nové Pixel/Pixel XL smartfóny, ktoré aj napriek tomu, že už najnovšiu verziu operačného systému majú, dostanú novú bezpečnostnú záplatu v najbližšej decembrovej aktualizácií, ktorá príde v rovnakom čase ako pre Nexusy.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk