Android 7.0 Nougat pre vlajkovú loď Elephone P9000 zavíta v polke novembra

banner-elephone-p9000
Elephone nemožno uprieť snahu udržať svoje top smartfóny na najnovších verziách Androidu. Aj z tohto dôvodu výrobca prisľúbil skorú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Presnejšie sa majitelia dočkajú už v polke novembra a čínsky výrobca bude opäť patriť medzi prvých, ktorí svoju vlajkovú loď aktualizujú na najnovšiu verziu operačného systému. Aktualizácia so sebou prinesie nemalé vylepšenia, ktoré sa týkajú najmä interných vlastností systémy, ako lepšia stabilita, rýchlejšie reakcie a predĺžená výdrž batérie. Elephone však rovnako pridá nejaké extra funkcie navyše.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Google vydal poslednú Developer Preview verziu Androidu 7.0 Nougat

Momentálne finišujú úpravy a záverečná fáza testovania v útrobách spoločnosti. Ako bude vyzerať Android 7.0 Nougat na Elephone P9000 si môžete pozrieť na videu vyššie. Veríme, že tento trend skorého aktualizovania osloví aj zvyšných výrobcov, ktorí svojich fanúšikov stihnú potešiť ešte v priebehu tohto roka.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]