E-shopy aktuálne musia zaujať zákazníkov viac ako kedykoľvek predtým. Koronavírus ich núti prinášať zákazníkom špeciálne akcie či výhody, nad ktorými by inak možno ani neuvažovali. Napríklad internetový e-shop Samsungu má na zozname množstvo svojich produktov a zákazníci môžu využiť rôzne špeciálne ponuky či služby. Jednou z najväčších akcií je ponuka Vymeň starý za nový, v ktorej môžeš aj ty získať nový Samsung smartfón s výraznou zľavou za tvoj starý model.

Samsung týmto obchodom pokryl na Slovensku predaj takmer všetkých svojich najdôležitejších zariadení, ktoré sú ponúkané v 4 základných kategóriách. Pri návšteve e-shopu si tak môžeme vybrať napríklad z nových mobilných zariadení. Najzaujímavejšou časťou bývajú pre mnohých práve akcie, ktoré Samsung neustále obmieňa.

Pri nákupe má zákazník navyše aj služby ako dopravu zadarmo, možnosť vrátenia peňazí do 14 dní a taktiež aj bezkontaktné platby. Z dôvodu pandémie je momentálne možnosť objednávky na dobierku nedostupná. V prípade akýchkoľvek nejasností je zákazníkom k dispozícii aj nepretržitá telefonická podpora, ktorá im pomôže s ich novým produktom od Samsungu.

Ako využiť bezplatnú dopravu tovaru?
  1. Nakúp v e-shope Samsungu.
  2. Zaplať za tovar bezkontaktne online kartou, prevodom alebo pomocou Google Pay (službu Apple Pay e-shop neuvádza). K dispozícií je aj možnosť splátok.
  3. Stačí už len počkať na SMS a telefonát od kuriéra, ktorý tovar doručí.
E-shop ponúka viacero lákavých akcií.

Poďme sa však pozrieť na výhody v e-shope, ktoré zaujímajú zrejme najviac zákazníkov. Zákazník si tak môže vybrať nové zariadenie hneď z niekoľkých špeciálnych ponúk. Pokiaľ zákazník nakúpi tovar do konca júna, bude mať možnosť využiť ponuku, vďaka ktorej mu Samsung vráti plnú nákupnú cenu za nepoškodený tovar v prípade, ak s ním nebude používateľ spokojný. Táto akcia sa vzťahuje predovšetkým na domáce spotrebiče.

Keď už sme pri nich, pri nákupe chladničky Family Hub pridáva e-shop k nákupu aj nový Samsung Galaxy S20 v hodnote 899 € zadarmo. Pri kúpe vybraných smartfónov alebo tabletov navyše zákazník získava aj predplatné YouTube Premium, ktoré ho zbaví otravných reklám, na 4 mesiace zadarmo.

Vymeň starý za nový

Pokiaľ je reč o smartfónoch, spoločnosť každoročne prináša aj známu akciu Vymeň starý za nový, v ktorej je možné odpredať starý smartfón spoločnosti a získať tak výraznú zľavu za nákup nového mobilu od Samsungu.

Samsung

Ako postupovať pre uplatnenie tejto ponuky?
  1. Kúp si nový smartfón Samsungu.
  2. Na tomto webe zaregistruj údaje svojho nového zariadenia s kópiou faktúry.
  3. Na vyššie uvedenom webe vyplň údaje o svojom starom smartfóne, ktorý chceš odpredať Samsungu.
  4. Samsung pošle po tvoj starý smartfón kuriéra. Samozrejme zadarmo.
  5. Výkupnú sumu ti Samsung vyplatí po overení stavu odovzdaného smartfónu. Vrátiť ti môže až 630 €.

Akcia na odpredaj starého smartfónu a získanie zľavy v e-shope Samsungu je platná do konca apríla. Aj po skončení vyššie spomínaných ponúk sa však v tomto internetovom obchode objavia ďalšie nové a možno ešte lákavejšie akcie.

Pokiaľ si teda aj ty zarytým fanúšikom smartfónov Samsungu, tento internetový obchod by rozhodne nemal chýbať medzi tvojimi záložkami, aby si nepremeškal žiadnu novinku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom