Zdražovanie čínskych smartfónov sa zatiaľ veľmi neprejavuje, čo je pre nás výborná správa. Navýšeniu ceny sa úspešne vyhýba aj smartfón LeEco Le S3, ktorý aktuálne kúpiš dokonca hneď v dvoch zľavách.

LeEco je síce mladý čínsky výrobca smartfónov, no o to húževnatejší. Svoje novinky oficiálne priniesol už aj do USA, čo bol pre neho perfektný krok. Aj keď my si jeho perfektné zariadenia oficiálne zatiaľ nekúpime, stále je tu možnosť, ako ich na Slovensko dostať. A dokonca za bezkonkurenčné ceny. Známy čínsky e-shop spustil na model LeEco Le S3 výpredaj, no to nie je jediná zľava, ktorú je možné na tento smartfón aplikovať. Použitím kupónu CICWEBFE aplikuješ ďalšiu zľavu, pričom výsledná cena tohto špičkového smartfónu bude 139 € vrátane poplatku za poštovné.

LeEco Le S3zdroj fotografie: Cnet

Kúpiť LeEco Le S3 v šedej farbe za 139 €
Zľavový kupón CICWEBFE

LeEco Le S3 je v podstate americká verzia smartfónu LeEco Le 2, ktorý nám je už dobre známy. Le S3 prichádza s rovnakým dizajnom a konštrukciou tvorenou kvalitným kovom. Na prednej strane nájdeme 5,5″ IPS displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým sa nachádza trojica kapacitných navigačných tlačidiel. Na displejom potom nájdeme 8 MPx fotoaparát pre kvalitné svojky.

LeEco Le S3zdroj fotografie: Cnet
Procesor integrovaný do tohto smartfónu je nepochybne jeho najväčším ťahákom. Jedná sa o osemajdrový Qualcomm Snapdragon 652 s taktom 1,8 GHz, ktorý sme videli dokonca v niektorých vlajkových lodiach za stovky eur. Ďalším dôležitým prvkom, ktorý určuje výkon smartfónu, je parádny grafický akcelerátor Adreno 510, ktorý si s náročnými hrami poradí ľavou zadnou. Desiatky spustených aplikácií naraz bez problémov zvládne dostatočná 3 GB RAM pamäť. Užívateľské dáta zasa pojme 32 GB vnútorné úložisko.

LeEco Le S3 v AnTuTu

Neprehliadnuteľným prvkom zadnej strany je šošovka 16 MPx fotoaparátu s clonou f/2.0 aj 4K videom, ktorému v nočných záberoch dopomôže dvojtónový LED blesk. Miesto sa na zadnej strane ušlo aj rýchlemu snímaču odtlačkov prstov, ktorého povrch je pokrytý prémiovým sklom. Pod zadným krytom sa potom ukrýva nevyberateľná 3000 mAb batéria, ktorú dobiješ skrz reverzibilný USB Type-C konektor. Vo výbave LeEco Le S3 nájdeme aj DualSIM s podporou 4G LTE sietí, Android 6.0 prekrytý vlastnou EUI nadstavbou či špičkové GPS. Ak ťa ponuka zaujala, pred nákupom by si mal počítať aj s prípadnými colnými poplatkami, ktoré ťa môžu vyjsť na približne 28 €.

LeEco Le S3zdroj fotografie: Androidcentral

Pošli nám TIP na článokNovinky