Už si si predstavoval, ako by si si vyšiel na pohárik von s tvojou obľúbenou videohernou postavou? A čo takto spolu zažiť hneď jednu z najdôležitejších párty v roku? Keďže aj my sme sviatočne naladení, dovolili sme si trošku ubrať na profesionalite a zábavnou formou navrhnúť týchto 8 herných postáv, s ktorými by sme si (ne)vedeli predstaviť Silvestra.

8 – GLaDOS a Wheatley

Ak už prichádzaš do veku, kedy ti hlasnejšia hudba prekáža a zo silvestrovského, niekoľko hodín naťahujúceho sa prípitku ti bude zle ešte týždeň, skús zvážiť Silvester v kruhu kľudnejšej dvojice GLaDOS a Wheatley. Spolu by ste si vedeli zahrať spoločenské hry ako napríklad skrývačku, na mačku a myš alebo by ste mohli v trojici pripravovať najlegendárnejšiu tortu všetkých čias. Klincom večera by v tomto prípade boli spoločné piesne v trojici, sarkasticky oslavujúce vaše dlhoročné priateľstvo. Možnosť tejto trojice by sme odporúčali iba tým najväčším introvertom!

7 – Roman Bellic

A čo takto párty v kruhu tvojich najbližších? Nič sa nevyrovná oslave ubehnutého roka ako skvele zorganizovaná partička bowlingu s tvojim najobľúbenejším a vôbec neotravným bratrancom. Párty s Romanom pripadá v úvahu, ak ti odpadne plán A, následne plán B, no a na noc s GLaDOS sa ešte necítiš. Aj keď na nekonečné telefonáty tohto ruského emigranta neodpovieš, s najväčšou pravdepodobnosťou sa s ním “nečakane“ stretneš v rovnakom podniku pri bare.

6 – Trevor Philips

Žiaľ, aj Trevor je tvoj starý známy, ktorého ten večer nehodláš stretnúť. Nie ste síce pokrvne príbuzní ako v prípade vyššie spomínaného Romana, no z nejakého neznámeho dôvodu ho stretávaš na každej párty v okolí. Silvester s ním stráviť určite nechceš, keďže vieš, ako párty s touto kreatúrou dopadajú. V lepšom prípade ťaháš Trevora von z nejakej ním spôsobenej bitky, no a v horšom ho vyťahuješ rovno z cépezetky a modlíš sa, aby to nebolo už zase za držanie omamných látok.

5 – Max Payne

Max by bol skvelý spoločník ako do pochmúrnych barov New Yorku, tak aj do slnečných a drogovo prepchatých podnikov Južnej Ameriky. Keďže Max v oblasti alkoholu preferuje skôr tie lacnejšie varianty, nerobilo by mu problém poskladať sa na nejaký lacný patok s tvojimi kamošmi z intráku a rovnomerne tomu prispôsobiť aj podnik silvestrovského večera.

Na bývalom detektívovi by ti vykladanie jeho pokrivenej minulosti a problémov mohlo spočiatku vadiť, no na druhej strane by si vedel využiť jeho policajný výcvik pri riešení problémov agresívnych účastníkov dedinskej zábavy. Len si dávaj pozor, aby ti ešte pred polnocou neutiekol za Monou Sax!

4 – Bayonetta

Jedinou ženskou parťáčkou, s ktorou by sme si vedeli predstaviť Silvestra je jedna z najsexy herných postáv posledných rokov. Prečo by si mal aj ty chcieť stráviť tú najväčšiu párty roka s Bayonettou? A videl si ju už v akcii? Jej ladné pohyby, ktoré len ona dokáže skombinovať do niekoľkonásobných reťazových kômb v kombinácii s tisíckami oblekov sú ako stvorené na tanečné parkety nočného mesta. Ak by ti náhodou vypadla na poslednú chvíľu silvestrovská chata, tak teba a kamošov vieš odpratať aj do podniku jej známeho Rodina, Gates of Hell, takže získavaš poistku vybaveného večera ako bonus. Jediné, čo ťa môže v tomto prípade odradiť je konštantne vyhrávajúci K-Pop.

3 – Tiger Jackson

Že ti toto meno nič nehovorí? Ty si asi nikdy nedostal špeciálny oblek na Eddyho v treťom Tekkenovi. Keď si na prvom PlayStatione nahral dostatočné hodiny, získal si tretí bonusový oblek pre túto postavu hýbajúcu sa v rytme capoeiry. Eddyho si v bojovke Tekken vyberal zásadne každý nováčik, keďže hociktorou kombináciou tlačidiel dokázal rozsekať aj tých bojovkou najviac pobozkaných.

Ak si však pri výbere postavy namiesto klasického potvrdenia svojej voľby stlačil ,,START“ zahrať si si mohol aj za disco kráľa Tigera. V prípade, že sa za jeho osemdesiatkové oblečenie nebudeš v klube hanbiť, tak ti jeho prítomnosť a obrovské afro zabezpečí jednu z najlepších párty vôbec.

Nenechaj si ujsť
Posledný klinec do rakvy najhoršej hry roka: Hráčom miznú predmety, na vine sú hackeri

2 – Geralt z Rivie

Ak osemdesiatkové hity, preplnené kluby a otravne podgurážení tínedžeri nie sú pre teba to pravé orechové, siahni po osvedčenom starom známom Geraltovi. S ním sa dokážeš zrichtovať aj v úzkom kruhu doma na byte, a to dokonca s osobnou kapelou v podobne Marigolda, ktorý by určite vedel vypáliť aj tú najväčšiu hitovku od IMT Smile. Prvý deň v roku sa síce budeš cítiť ako po skúške trav, ale o tom Silvester predsa je, no nie? Pri troche šťastia sa na súkromnej párty objaví aj tvoja alebo niektorá z Geraltových bývalých, takže sa s veľkou pravdepodobnosťou dočkáš aj silvestrovského bozku.

1 – Joe Barbaro

Čo ti vznikne z kombinácie toho dobrého z Geralta, a toho zlého z Trevora? Jeden z najväčších pártymenov vo videohernej histórii. Joe je kamoš z detstva, na ktorého sa každý posledný deň v roku môžeš spoľahnúť. Ako neriadená strela má Silvestra naplánovaného už niekoľko mesiacov pred decembrom, a keď mu náhodou plány padnú, nerobí mu problém ťa prepašovať aj na cudziu akciu. Len si zapamätaj, čo sa udeje v klube spolu s Joeom ostáva len medzi vami dvomi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom