Najmladší mobilný operátor na Slovensku na začiatku budúceho roka výrazne zmení ponuku svojich služieb. Zmeny sa dotýkajú najmä neobmedzených balíčkov, tie už dostanú obmedzenia.

Neobmedzeno končí

Mobilný operátor 4ka prináša do svojich produktov novinky, ktoré nadobudnú platnosť od februára budúceho roka. Najväčšie zmeny sa dotýkajú programov TO.∞ a TO.∞ DÁTA. U oboch dochádza k stanoveniu limitu pre doteraz neobmedzené dáta. Od februára môžu používatelia týchto balíčkov prečerpať 300 GB dát v sieti 4ky a len 1 GB v národnom roamingu. Ten bude naďalej dostupný  iba v sieti 2G, čo znamená nízke prenosové rýchlosti. Na národnom roamingu spolupracuje 4ka s operátorom Orange.

Limit aj na volania

Okrem dát dostávajú v balíčku TO.∞ limit aj prevolané minúty a odoslané SMS. Tu operátor neobmedzený balíček okresal na 3500 minút a SMS. Ponuka je platná pre volania zo Slovenska do všetkých sietí na našom území. Cena programov TO.∞ a TO.∞ DÁTA zostáva nezmenená a je na úrovni 20, respektíve 12 €.

Na zmeny vo svojich balíčkov upozorňoval dnes operátor súčasných zákazníkov prostredníctvom SMS správy. Kompletný cenník služieb platný od 1.2.2018 je dostupný na stránke operátora. 4ka za posledné mesiace tak uvádza už druhú veľkú zmenu do svojich programov. Prednedávnom operátor zdražil balík GIGA s 1 GB dát vo vlastnej sieti z ceny 1 € na dvojnásobok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom