Posledná WWDC konferencia Apple priniesla množstvo skvelých prekvapení, medzi ktorými nechýbala ani nová verzia operačného systému iOS. Pri predstavení iOS 11 nám ale Kalifornská spoločnosť neprezradila všetky nové funkcie a možnosti, ktoré táto významná aktualizácia prináša.

iOS 11 je rozhodne jednou z najväčších noviniek, ktorú sme mohli na konferencii WWDC 2017 vidieť. Apple na aktualizácii skutočne poctivo zapracoval a používatelia sa tak môžu tešiť na širšie možnosti prispôsobenia iPhonov a iPadov. Najmä v prípade iPadov je funkčných vylepšení, ktoré výrazným spôsobom zasiahnu do používania, neúrekom. Mnohé inovácie však pred nami spoločnosť zatajila.

Len krátko po konferencií tak bola odhalená napríklad skratka pre šetriaci režim a nové možnosti úprav v ovládacom paneli. Vylepšení je ale omnoho, omnoho viac. Youtuber z kanálu EverythingApplePro sa preto na iOS 11 pozrel detailnejšie a odhalil tak až neuveriteľných 100 nových funkcií, ktoré teraz môžeš spoznať aj ty.

Nenechaj si ujsť
iOS 11 je tu! Malé inovácie tvoria úplne nový celok, ktorým ťa chce Apple zaujať

Všetky z nich nájdeš na priloženom videu. Môžeš nám tiež pokojne napísať, ktorá z funkcií si dokázala v tvojom prípade získať najväčšie sympatie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom