ZUK Z2 Pro so Snapdragon 820 zrejme uvidíme už 21. apríla

banner-zuk-z1Spoločnosť ZUK je zaujímavým čínskym výrobcom smartfónov, ktorý chystá predstavenie svojho ďalšieho modelu pod označením ZUK Z2 Pro. Nové informácie o tomto zariadení prichádzajú zo sociálnej siete Weibo, kde CEO spoločnosti, Chang Cheng, odhalil dátum predstavenia, ktorý je stanovený na 21. apríla.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vďaka Antutu benchmarku, v ktorom sa zariadenie objavilo pod názvom ZUK Z2121, sme spoznali aj niektoré špecifikácie tohto modelu. Operačným systémom smartfónu sa stane Android 6.0 Marshmallow, ktorý nebude výrobca upravovať svojou vlastnou nadstavbou. Veľkosť displeja zatiaľ zostáva neznáma, no vieme, že príde s FullHD rozlíšením. V súvislosti s týmto smartfónom bolo potvrdené aj použitie procesoru Snapdragon 820, čo je naozaj skvelá správa. ZUK Z2 Pro ponúkne 2 varianty veľkosti RAM s hodnotami 3 a 4 GB, pričom obe možnosti budú doplnené o 32 GB vnútorné úložisko.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-z2-pro-launch-april-21

Novinka ďalej príde s dvojicou fotoaparátov, ktoré ponúknu rozlíšenie 13 MPx vzadu a 8 MPx vpredu. V prípade tohto zariadenia sa špekulovalo aj o prítomnosti otočného fotoaparátuno ďalšie špecifikácie zostávajú prísne stráženým tajomstvom a je teda čoraz viac pravdepodobné, že táto technológia nebude použitá. Predchádzajúci model výrobcu, ZUK Z1, bol vybavený snímačom odtlačkov prstov a 64 GB úložiskom, takže je veľká šanca prítomnosti rovnakých špecifikácií aj pri tejto novinke napriek tomu, že v benchmarku sa objavila len verzia s 32 GB internou pamäťou. Cena modelu ZUK Z2 Pro by sa mala pohybovať v rozmedzí 244 až 271 €.

ZUK Z2 Pro antutu

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]