Odoláte týmto nádherným fotografiám nadupaného ZUK Z2 Pro?

banner-zuk-z1
Predstavenie smartfónu ZUK Z2 Pro vyvolalo hotové šialenstvo a mnoho fanúšikov aj na Slovensku si chce tento smartfón zakúpiť. ZUK, teda sub-brand známejšej spoločnosti Lenovo, vytasil svoje zbrane vo veľkom štýle. Najväčšie čínske portály dostávajú prvé kúsky na recenziu a pripravili si pre nás nádherné fotografie zo všetkých možných uhlov.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

CEO Lenovo Group na nedávnej konferencii o finančných výsledkoch za uplynulý rok nezabudol spomenúť aj nový ZUK Z2 Pro. Poznamenal, že týmto smartfónom chce Lenovo vstúpiť do toho najlepšieho segmentu a do svojho nového klenotu vloží všetky prostriedky, ktoré má. Podrobné špecifikácie si nemusíme zvlášť predstavovať, no spravíme si takú menšiu rekapituláciu. Novinka teda ponúka krásnu kovovo-sklenenú konštrukciu s plnohodnotným 3D zahnutím zadnej strany. Vpredu nájdeme 5,2-palcový Super AMOLED FullHD displej.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


ZUK Z2 Pro
Hardvérová výbava ZUK Z2 Pro zahŕňa procesor Snapdragon 820, 4 / 6 GB RAM, 64 / 128 GB úložisko, 13 MPx fotoaparát, 3100 mAh batériu a ešte oveľa viac. Novinka sa taktiež vyznačuje ohromnou funkcionalitou po stránke starostlivosti o používateľove zdravie pomocou rôznych užitočných senzorov. Čerešničkou na torte je bez pochýb plná podpora 4G mobilného pripojenia. Zbytočné písanie dáme bokom a poďme si spoločne vychutnať tieto prekrásne zábery na smartfón, ktorý aktuálne dominuje celosvetovému smartfónovému trhu.

ZUK Z2 Pro

Zdroj: News.mydrivers.com, Anzhuo.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]