ZUK rozoslal pozvánky na predstavenie ZUK Z2 s reálnym procesorom Snapdragon 820 vo vnútri

banner-le-max-2Odľahčená verzia smartfónu ZUK Z2 Pro sa čoskoro dočká svojho predstavenia. Väčšina špecifikácií ZUK Z2 už uniklo do sveta. Samotné špecifikácie však vyvolávajú množstvo otázok, nakoľko oproti „Pro“ verzii sa smartfón veľmi nelíši.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pozvánka na predstavenie ZUK Z2 je v tvare smartfónu a vo vnútri dokonca nájdeme reálny procesor Snapdragon 820 od Qualcommu. Predstavenie sa uskutoční už o pár dní, presnejšie 31. mája. Špecifikácie oboch zariadení sú veľmi podobné. Očakávať teda môžeme rovnaký čipset Qualcomm Snapdragon 820, 13 MPx hlavný fotoaparát, 8 MPx predný fotoaparát a najnovší systém Android 6.0.1 Marshmallow. Displej sa zmenšil z 5,2-palcov na 5-palcov, pričom stále ponúkne FullHD rozlíšenie.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>zuk-z2-predstavenie-pozvanka
Vítanou vlastnosťou je zväčšenie batérie z 3100 mAh na 3500 mAh. Predpokladá sa tiež prítomnosť až dvoch verzií. Slabšia verzia ponúkne používateľovi 3 GB RAM a 32 GB interného úložiska. Výkonnejšia verzia ponúkne hneď 4 GB RAM a k tomu aj 64 GB interné úložisko. Špecifikácie sú naozaj podobné, no očakáva sa výrazný cenový rozdiel. Kde sa podarilo výrobcovi ušetriť sa dozvieme asi až po predstavení.

zuk-z2-predstavenie-pozvanka(2)

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokIné zariadenia