banner-zuk-z2-pro-2
Novinka od spoločnosti ZUK s názvom Edge, by mala byť predstavená už tento týždeň. No ešte predtým sa na internete objavili nové rendre vo vysokom rozlíšení, pravdepodobná výbava a možná cena zariadenia. Ak sa špekulácie potvrdia, môže sa jednať o jeden z najlacnejších smartfónov so Snapdragonom 821.

Rendre opäť odhaľujú dizajn s displejom zaberajúcim takmer 90 % prednej strany a veľmi tenkými rámikmi. Pod displejom sa nachádza domáce tlačidlo so vstavaným senzorom odtlačkov prstov.

zuk-edge-render

Kúpiť ZUK Z2 Pro z EU skladu za 372 €
Zľavový kupón CICWEBFE

Podľa informácií by mal byť ZUK Edge vybavený 5,5-palcovým FullHD displejom a najvýkonnejším čipsetom od Qualcommu, Snapdragonom 821. K dispozícii by mala byť verzia so 4 GB operačnou RAM pamäťou a 64 GB interným úložiskom. Vstavaná 3000 mAh batéria príde s podporou rýchleho nabíjania cez USB Type-C konektor. O fotografie by sa mal starať 13 MPx fotoaparát na zadnej strane a z opačnej strany sa o vaše videohovory postará 8 MPx selfie kamera. Rozmery zariadenia činia 142.9 x 74.5 x 7.68 mm a váha sa zastaví na hodnote 160 g.

zuk-edge-render2

Cenu zariadenia sme spomenuli už v predchádzajúcom článku a ak sa tieto slová potvrdia, ZUK Edge s cenovkou 2699 juanov (369 €) by sa mohol stať jedným z najlacnejších smartfónov so Snapdragonom 821. Oficiálne predstavenie je naplánované už na tento týždeň.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP