banner-zuk-z2-pro-2Tohtoročná enkláva modelov výrobcu ZUK, teda Z2 a Z2 Pro, rozhodne nenechala len tak nečinne sedieť ani jedného z popredných spoločností, ktoré cítili, že dcérska firma Lenova to má naozaj veľmi dobre našliapnuté.

Už dlhšie je v príprave novinka s označením Edge. O nej sa najprv hovorilo, že ponúkne takmer bezrámikový displej, no nakoniec toto označenie vyústilo do niečoho úplne iného. K dispozícii máme aj niekoľko oficiálnych fotografií, ktoré dopĺňa zoznam dôležitých špecifikácií. Pomyselným srdcom smartfónu bude najnovší a najvýkonnejší Snapdragon 821 v kombinácii so 4 / 6 GB operačnej RAM pamäte a 32, 64, a 128 GB interného úložiska.

ZUK Z2 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zuk-edge-oficial-foto

Nesmierne luxusným dojmom bude pôsobiť aj balenie a samotný dizajn zariadenia, ktorý síce nebude úplne bezrámikový, no ZUK sa snažil rámik čo najviac zminimalizovať. Veľmi dôležité otázka sa však týka ceny. Podľa najnovších informácií príde nový high-end s cenou na úrovni 2699 čínskych juanov, čo predstavuje čiastku okolo 368 €. Ak by sa táto cenovka stala skutočnosťou, jednalo by sa o jeden z najlacnejších smartfónov so Snapdragonom 821.

TIP: ZUK Edge si zapózoval na ďalších fotografiách, tentoraz v bielej verzii

Fotografie bielej verzie

Predstavenie je naplánované už na budúci týždeň, a tak sa pokojne môže stať, že internetom ešte budú kolovať nejaké nové informácie, ktoré nám priblížia model Edge z podrobnejšej perspektívy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP