banner-galaxy-a3-a5Oficiálna Facebooková stránka zakladateľa najväčšej sociálnej siete na svete, Marka Zuckerberga, vyzerá na prvý pohľad dokonale. Všetko je krásne rozdelené, Mark pravidelne prispieva novými fotkami zo zákulisia svojho rodinného sídla či predvádza svoje nachádzajúce ciele a inovácie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

„Nie je vštko zlato, čo sa blyští“. Toto klasické slovenské príslovie v skutočnosti veľmi dobre odzrkadluje vlastnosti Zuckerbergovej oficiálnej stránky. Ten si totižto najal tím s 12 členmi, ktorí sú priamymi zamestnancami Facebooku, no popritom sa starajú aj o pomyslenú špinavú robotu, ktorou chránia svojho šéfa. Ich primárne poslanie ja mazať nevhodné komentáre s nepovoleným obsahom a udržiavať tak poriadok v Markovom živote na Facebooku.

Mark Zuckerberg
zdroj fotografie: TheVerge 

Ďalšou zaujímavosťou zo života tohto mladého vizionára je prítomnosť vlastného fotografa, ktorý zachytáva počas dňa tie najzaujímavejšie momenty. Z racionálnejšieho pohľadu sú títo ľudia vcelku dôležití, kedže CEO Facebooku využíva svoju sociálnu sieť ako primárny prostriedok na propagáciu svojho portfólia služieb či pripravovaných noviniek.

TIP: Tech News: Mark Zuckerberg má doma vlastného asistenta s umelou inteligenciou, ktorý sa podobá na Jarvisa

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
200%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]