ZTE Star 3 príde s dvojicou zadných fotoaparátov

ZTE na tento rok chystá veľa nových a hlavne výkonných smartfónov a po trojici Nubií Z9 tu máme Star 3. Ten by mal opäť ponúknuť dobrý výkon, ale aby sa smartfóny neopakovali, tak museli samozrejme smartfónu dať iný dizajn. Star 3 dostal 2 zadné fotoaparáty a dve verzie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Jedna by mala mať zadnú stranu zo skla, plastu alebo nejakého kovu a tá druhá z podobného materiálu ako OnePlus One. Blesk sa nachádza medzi dvojicou fotoaparátov. Na fotkách je vidieť, že smartfón by mal byť celý vyrobený z kvalitných materiálov, ale jedna z vecí, ktorá na ňom chýba, je tlačidlo na zapnutie/vypnutie. Na pravej strane sa síce nachádzajú tlačidla na zmenu hlasitosti, ale žiadne iné na smartfóne nie sú.

Bohužiaľ, žiadne info o parametroch, cene či približnom dátume predstavenia zatiaľ nie je známe, ale akonáhle sa niečo nové dozvieme, budeme vás informovať. Spomenúť musíme aj to, že to nie je jediný smartfón v príprave, ZTE pripravuje aj Nubiu X8.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]