ZTE spolupracuje s Designworks pri navrhovaní Axonu 7

banner-mi5-pro
ZTE už nie je tou spoločnosťou, ktorá sa nečinne prizerá veľkým hráčom a berie si len „zvyšky“ zo smartfónovéhu trhu. Do svojej pripravovanej vlajkovej lodi, Axon 7, vkladá výrobca veľké nádeje a každý jeden detail musí byť dokonalý, aby zaujal aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve pre krásny a hlavne prémiový dizajn využije ZTE dlhoročné skúsenosti návrhárov od BMW, presnejšie malú skupinku ľudí, ktorá pracuje vo firme Designworks. Táto kombinácia nemeckého perfekcionizmu by mohla priniesť jeden z najkrajších smartfónov tohto roka a ZTE by si na svoju stranu pritiahlo ďalších fanúšikov. Podľa uniknutého obrázka môžeme vidieť, že na prednej strane na nás bude čakať dvojica stereo reproduktorov. Vzadu si svoje miesto našiel snímač odtlačkov prstov. Podľa špecifikácií z certifikačného úradu TENAA sa máme tešiť na nádherný 5,5-palcový 2K displej, ktorý dodá spoločnosť Sharp a bude perfektne prispôsobený potrebám VR.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>zte-axon-2-tenaa-nahlad

Fotografia ZTE Axon 7 pri úniku z TENAA

Pod kapotou bude pracovať špičkový procesor Snapdragon 820 spolu so 4 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom. ZTE Axon 7 bude napájať 3140 mAh batéria a operačným systémom sa stane najnovší Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou od ZTE. Fotografie bude možné vytvárať 20 MPx zadným a 8 MPx predným selfie fotoaparátom. Pomyselnou čerešničkou na torte bude nadupané HiFi audio, ktoré zabezpečí najmodernejší 32-bitový AK4961 DSP kodek od AKM. Viac sa však dozvieme už zajtra na oficiálnom predstavení.

Zdroj: AndroidAuthority

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]