Zdá sa, že nový model čínskeho ZTE, Nubia Z9, zarezonoval a oslovil mnoho ľudí. Prvý „bezrámikový“ smartfón od ZTE z vyššej triedy Nubia skutočne prelomil hranicu vypredania vyrobených kusov za prvých 10 minút od oficiálneho spustenia predaja. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nie je prvý, no predsa sa ZTE podarilo zaujať. Prináša 5.2″ reálny edge-to-edge FullHD displej, ktorý zaberá až 74.0 % prednej strany zariadenia. Nubia Z9 ponúka tiež výkonný chipset Snapdragon 810 s úpravou proti prehrievaniu,  32 GB pamäte pre osobné dáta a 3 GB operačnej pamäte pre verziu Classic. Príde aj verzia so 4 GB RAM, ktorá však cenovkou už neosloví. Nechýba kvalitný 16/8 MPx snímač, Android 5.0.2 Lollipop, no zamrzí nevyberateľná 2900 mAh batéria.

nubia-z9-2
Cenovka novinky Nubia Z9 začína na zhruba 562 € za verziu Classic, pričom verzia so 4 GB RAM stojí 634 €. Uvedené ceny sú konečné ceny pre slovenského zákazníka a Nubiu Z9 v týchto cenách si môžete predobjednať v obchode iBuygou.com. Dostupnosť na našom území udávaná nie je a tak môžeme dúfať, že niektorý z overených predajcov prinesie tieto kúsky aj k nám – na Slovensko.

Zdroj: GizmoChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú