ZTE Nubia Z9 je pripravená na predstavenie. Zabudnite na rámiky!

S príchodom nových modelov spoločnosti ZTE, Nubia Z9 Max a Z9 Mini, ktoré boli predstavené koncom marca, sa naskytla otázka, kedy bude predstavená vlajková loď Z9. Generálny riaditeľ spoločnosti ZTE, Ni Fei, dnes oznámil, že nový TOP model je pripravený na predstavenie a následný predaj.

[/blockquote]

ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z dostupných informácií zatiaľ nevieme potvrdiť na 100%, akú výbavu bude obsahovať novinka z dielne ZTE, ale z prvotných obrázkov, ktoré unikli na verejnosť sme sa dozvedeli jedno veľké prekvapenie. Mnohí nadšenci do najnovších smartfónov iste ocenia minimálne rámiky okolo displeja, ktoré sú v prípade Nubie Z9 skoro až neviditeľné. Po stránke dizajnu novinka určite ulahodí nejednému milovníkovi elegantných smartfónov.

Po stránke hadrwvéru môžeme s určitosťou očakávať najnovší Snapdragon 810, 3 až 4 GB operačnej pamäte RAM a nepochybne aj 2K displej s výbornými vlastnosťami.

Ako vnímate nový trend zmenšovania rámikov okolo displeja?  

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]