ZTE Nubia Z9 bola rozobraná, takto vyzerá zvnútra

Teraz čítate
ZTE Nubia Z9 bola rozobraná, takto vyzerá zvnútra

ZTE ani nie pred týždňom predstavilo vlastnú najnovšiu vlajkovú loď. Stal sa ňom smartfón Nubia Z9. Okrem Nubie Z9 predstavili aj Mini a Max verziu tohto smartfónu, ale pozornosť pútal hlavne vlajkový model.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Na Nubii Z9 je toho veľa zaujímavého, ale jednou z hlavných „feature“ je dizajn bez rámikov alebo špeciálne ovládanie po bočných rámikoch smartfónu. Spoločnosť Sina Technology sa rozhodla, že tento smartfón rozoberie. V článku sa nachádzajú fotky celého postupu demontáže zariadenia, ktorá nebola najľahšia, keďže spracovanie a konštrukcia novej Nubie Z9 je naozaj špičková.

ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Čo sa týka špecifikácií, smartfón ponúka 5,2-palcový FullHD displej, Snapdragon 810 procesor, 3/4 GB RAM, 32/64 GB internej pamäte, 16 MPx zadný fotoaparát s OIS, 8 MPx prednú kameru, LTE, Android 5.0 a podporu 2 SIM kariet. Nubia Z9 je stále dostupná len v Číne, no už čoskoro ho naskladní aj náš partner iBuygou.com, u ktorého momentálne prebieha predpredaj na Nubiu Z9 s 3 GB RAM a 32 GB ROM za cenu cca 586 €.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.