ZTE Nubia Z7 s 2K displejom, Snapdragonom 801 a 3 GB RAM za skvelých 276 eur

ZTE je jeden z najväčších čínskych výrobcov elektroniky. Vo svojom portfóliu má aj smartfóny, ako napríklad minuloročnú vlajkovú loď ZTE Nubia Z7. Tá ponúka high-end hardvér za veľmi prijateľnú cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

ZTE Nubia Z7 sa objavila v ponuke e-shopu Gearbest.com, ktorý tento smartfón ponúka za skvelých 276 eur. Nubia Z7 je pritom označovaná za jeden z najlepších čínskych smartfónov minulého roka. A niet divu. Za túto skvelú cenu smartfón ponúka kovovú konštrukciu, do ktorej je vložený 5,5″ IPS displej s 2K rozlíšením (2560 x 1440 pixelov).

The-ZTE-Nubia-Z7
O výkon sa stará spoľahlivý Snapdragon 801 procesor so štyrmi jadrami a taktom 2,5 GHz, ktorému sekunduje 3 GB RAM. Vnútorná pamäť má kapacitu 32 GB a bohužiaľ, rozšírenie pomocou microSD karty k dispozícii nie je. Zadná strana obsahuje 13 MPx Sony fotoaparát, predná zasa 5 MPx selfie kameru. Batéria má kapacitu 3100 mAh a smartfón beží na staršom Androide 4.4 KitKat. Ponúka aj DualSIM podporu a podporu 4G sietí s frekvenciami B1, B3 a B7.

ZTE Nubia Z7 kúpite najlacnejšie v e-shope Gearbest.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]