bannerbv6000
Spoločnosť Nubia rozbehla za posledný mesiac kolotoč, ktorý svoju jazdu ešte ani z ďaleka nekončí. Ešte v apríli sme mohli byť svedkami predstavenia smartfónu Nubia Z11 Mini a minulý týždeň sme sa zas dočkali zariadenia Nubia Z11 Max. Nedávno však vysvitlo, že spoločnosť má v pláne predstaviť tento mesiac ešte jedno zariadenie, ktorým má byť menšia a najvýkonnejšia Nubia Z11.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O Z11-tke sme už čo to počuli. Tento smartfón už stihol prejsť aj certifikáciou TENAA, ktorá nám dáva celkom jasné informácie o špecifikáciách a vzhľade samotného zariadenia. Napriek množstvu únikov sme však stále nepoznali dátum predstavenia. To sa však mení a oficiálne miesto a dátum predstavenia sú už známe. Akcia, na ktorej bude Nubia Z11 predstavená, sa bude konať 28. júna v meste Peking. Nubia uverejnila pútač, na ktorom reprezentatívne stojí Cristiano Ronaldo, ktorý už dlhšiu dobu pomáha spoločnosti zviditeľniť svoje produkty. Napriek tomu sa však jeho účasť na tejto akcii neočakáva, keďže je zaneprázdnený prebiehajúcim šampionátom EURO 2016.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


nubia-z11-launch

Nubia Z11 príde s procesorom, ktorý rozhodne patrí do poriadnej vlajkovej lode. Je ním doposiaľ neprekonaný Qualcomm Snapdragon 820 so 4 Kryo jadrami, ktoré sú taktované na úrovni 2,15 GHz. O plynulý multitasking sa postará RAM-ka o veľkosti 4 GB a interné úložisko bude mať 64 GB. Stále sa však nevie, či má spoločnosť v pláne predstaviť aj verziu so 6 GB RAM pamäte, no doposiaľ o nej nepadla ani zmienka. V tomto aspekte by teda Nubia Z11 mohla na svoju konkurenciu strácať. Full HD displej o veľkosti 5,5 anglického palca bude mať po stranách naozaj tenučké rámiky. Snímače budú pravdepodobne zhodné s tými, ktoré sa použili pri zariadeniach Nubia Z11 Mini a Nubia Z11 Max. To znamená, že môžme očakávať 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát. Hrúbka 7,75 milimetra dáva priestor na batériu s kapacitou 2900 mAh. Skener odtlačkov sa bude nachádzať na zadnej strane Z11-tky. Viac informácii o tomto zariadení nám prinesú už len ďalšie úniky, ktoré budú určite gradovať s blížiacim sa dátumom predstavenia.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom