ZTE Axon Max predstavený, poznáme cenu aj funkcie

banner-redmi-note-3
ZTE oficiálne predstavilo nový model ZTE Axon Max, ktorý sme prvýkrát videli v októbri. Ako už názov napovedá, ide o naozaj veľké zariadenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hovorilo sa o tom, že pôjde o zariadenie založené na Snapdragon 810, no nieje tomu tak. ZTE Axon Max je poháňaný 8-jadrovým Snapdragon 617, to platí minimálne pre model, ktorý sa bude predávať v Číne. Spoločnosť ZTE použila kovový rám, ktorý sa tiahne po obvode tela smartfónu s obrovským 6″ FullHD displejom. Operačným systémom je Android 5.1 Lollipop a o jeho plynulý chod sa postará 3 GB RAM, 32 GB vnútorná pamäť a naozaj štedrá 4140 mAh batéria. Smartfón ďalej podporuje LTE konektivitu, dual SIM či rozšírenie pamäte pomocou microSD karty. Predná kamera ponúkne úctyhodných 13 MPx, ku zadnej 16 MPx sa pridá aj snímač odtlačkov prstov.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


ZTE-Axon-Max-hands-on-China_1

ZTE Axon Max sa bude v Číne predávať za cenu okolo 420 €. Zatiaľ nevieme či ZTE plánuje ponúkať model aj na iných trhoch, dá sa to však očakávať, keďže spoločnosť už predávala niekoľko modelov Axon po celom svete.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]