banner-axon-7
Vlajková loď spoločnosti ZTE, ktorá bola predstavená v máji toho roka, je teraz vo fantastickej akcii v e-shope GearBest.com. Za skvelú cenu tak dostanete zariadenie so špičkovou výbavou, ktorou sa Axon 7 radí k tým najlepším.

V máji tohto roku bola predstavená vlajková loď ZTE Axon 7. Výrobca na nič nezabudol a svoj high-end vybavil tými najlepšími komponentmi a kvalitnými materiálmi. Už len samotné balenie smartfónu nasvedčuje tomu, že ide o prémiové zariadenie, ktoré má čo ponúknuť. V krabičke taktiež môžete nájsť aj silikónový ochranný kryt, ktorým chcel výrobca potešiť zákazníkov. Samotná konštrukcia zariadenia je vyrobená z hliníku a zadná strana je po bokoch príjemne zaoblená. Vzadu sa tiež nachádza snímač fotoaparátu, ktorý priniesol rozlíšenie skvelých 20 MPx s clonou f/1.8 a nechýba ani optická stabilizácia obrazu či PDAF zaostrovanie. Nižšie pod foťákom je umiestnená LED dióda a ešte nižšie výrobca umiestnil snímač odtlačkov prstov.

zte-axon-7-testujeme-1

Kúpiť ZTE Axon 7 za skvelých 375 €!
4 GB RAM a 20 MPx fotoaparát
Kupón: ZTEGB

Prednú stranu smartfónu obsadil kvalitný 5,5″ Super AMOLED displej s veľmi jemným 2K rozlíšením. Obrazovku, ktorá je po okrajoch zahnutá v 2.5D tvare, chráni odolné sklo Gorilla Glass 4.generácie. Horná časť prednej strany je vybavená predným selfie fotoaparátom s rozlíšením 8 MPx pre kvalitné zábery. Okrem nádherného displeja nájdeme na prednej strane aj stereo reproduktory, ktoré podporujú Hi-Fi a Dolby Atmos technológiu. Milovníci hudby si tak prídu na svoje.

zte-axon-7-recenzia-foto2-5

Vo vnútri tento poctivý high-end skrýva výkonný procesor Snapdragon 820 od Qualcommu. Ten pracuje so štyrmi jadrami, z ktorých každé tiká na frekvencii 2 GHz. Procesoru pomáha aj operačná pamäť RAM, ktorej kapacita sa vyšvihla až na 4 GB. Perfektný zážitok z hier na 2K displeji zaobstará grafický akcelerátor Adreno 530. Ďalej pod kapotou nájdeme aj vnútorné úložisko s kapacitou 64 GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet až do veľkosti 128 GB.

zte-axon-7-recenzia-foto2-4

ZTE nezabudlo ani na poriadne 4G LTE pripojenie, ktoré môžete na Slovensku využiť v plnej sile, keďže podporuje všetky naše pásma. Poteší aj možnosť používania dvoch SIM kariet, či nový USB Type-C konektor a NFC. Samozrejme nesmie chýbať ani Bluetooth a Wi-Fi 802.11b/g/n/ac štandard. Celý Axon 7 je napájaný z 3140 mAh batérie, ktorú je možné rýchlo nabiť pomocou technológie Quick Charge 3.0. Teraz za takto fantasticky vybavené zariadenie zaplatíte v e-shope GearBest.com pri použití kupónu ZTEGB len 375 €! Pri možnom zastavení balíka colnicou budete nútení doplatiť DPH vo výške 20%, čo v tomto prípade robí 75 €. Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP