banner-mi5
Vyzerá to tak, že spoločnosť ZTE usilovne pracuje na ďalšom prvotriednom zariadení, ktoré by sa malo zaradiť ku klenotom spoločnosti, pričom s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o model ZTE Axon 2. Nedávno sa v benchmarku GFXBench objavil nový model tohto výrobcu s označením ZTE A2017. Vďaka tomu sme mali možnosť zistiť špecifikácie zariadenie, no o jeho výkone sme sa nedozvedeli nič. Tentoraz sa rovnaké zariadenie objavilo v AnTuTu benchmarku, ktorý nám už prezradil viac.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa spomínanej benchmark aplikácie, model ZTE A2017 prichádza vo výbave so 4-jadrovým procesorom Snapdragon 820, 4 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom. Displej ponúkne rozlíšenie 2K a pravdepodobne pôjde o 5.5-palcový zobrazovací panel. Vzadu nájdeme fotoaparát s rozlíšením 20 MPx, skôr však pôjde o 21 MPx snímač, zatiaľ čo vpredu to bude 8 MPx senzor. Operačným systémom zariadenia je Android 6.0.1 Marshmallow.

Špecifikácie teda vyzerajú veľmi lákavo a čo viac, zhodujú sa s tými, ktoré pred pár dňami odhalil GFXBench. Vybavený Snapdragonom 820 a 4 GB RAM sa údajnému ZTE Axon 2 podarilo v AnTuTu dosiahnuť úžasných 140 086 bodov. To je dokonca lepšie skóre, ako dosiahli Xiaomi Mi5 (najnižšia verzia) či Samsung Galaxy S7.

zte-a2017-antutu

Je možné, že modelové číslo A2017 odkazuje na smartfón Axon 2. Celkovo to vyzerá na ďalší špičkový model výrobcu, ktorý sa bude usilovať nadviazať na úspech predchádzajúcej, prvej generácie vlajkovej lode ZTE s označením Axon. Ďalšou prednosťou modelovej rady Axon je aj cenovka a dúfame, že aj pri novom ZTE Axon 2 sa spoločnosti podarí cenou konkurovať svojím súperom. Je pravdepodobné, že v nasledujúcich dňoch sa dozvieme ďalšie informácie ohľadne tejto pripravovanej novinky. Čaká nás obdobie bohaté na nové nadupané čínske mašiny!

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP