Nové úniky oznamujú zmeny v dizajne Meizu Pro 7, výrobca úplne odstráni predely antén

banner-pro-6
Mnoho fanúšikov vkladá do Meizu Pro 7 všetky svoje nádeje a dúfa, že sa konečne dočká plnohodnotnej vlajkovej lodi pre tento rok. Postupom času sa k nám dostáva čoraz viac únikov a podrobností ohľadom špecifikácií, ktoré by mohla budúca vlaková loď priniesť. Najnovší únik z dneška hovorí o zmenách v dizajne smartfónu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Presnejšie oznamuje, že výrobca prinesie úplne nový vzhľad zadnej strany, ktorá bude „ochudobnená“ o tradičné plastové predely antén. Ak si spomeniete, práve najnovší model série Pro, Pro 6, bol v tomto smere veľmi inovatívny a prišiel s parádnym riešením zadnej strany po dizajnovej stránke. Toto nové riešenie by nám mohlo priniesť oveľa krajší smartfón, no je veľmi otázne, kam nakoniec spoločnosť tieto antény umiestni, aby zachovala luxusne vyzerajúcu konštrukciu.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Po stránke špecifikácií sa od Meizu Pro 7 konečne očakávajú len tie najlepšie vlastnosti. Najväčšie diskusie vyvoláva procesor, ktorým by sa mohol stať Exynos 8890, ktorý doplní kombinácia 4 GB RAM pamäte a 32 GB interného úložiska. Tento mohutný hrubý výkon bude nutný aj na vykresľovanie špičkového 2K displeja so zahnutím po stranách, i keď úniky predpovedajú aj prítomnosť klasického displeja bez zahnutia. Na zadnej strane nájdeme 12 MPx senzor z aktuálnej vlajkovej lodi Meizu MX6 a selfie fotografie vytvorí 5 MPx senzor.

TIP: Najnovšia verzia FlymeOS bude odhalená 13. septembra, dočkáme sa v ten deň aj Meizu Pro 7?

Uniknuté rendery

Hovorí sa o oficiálnom predstavení už 13. septembra, no ako poznáme Meizu, dovtedy sa ešte môžeme všeličo nové dozvedieť. Ak sa však naplnia tieto úniky, s Pro 7-kou musíme rátať do súboja o najlepší smartfón v roku 2016.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
83%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]