Iste si mnohí spomínajú na neslávne známy model Samsung Galaxy Note 7. V niekoľkých prípadoch došlo k ich menšiemu výbuchu, čo nakoniec viedlo až k celkovému zákazu predaja a všetky zariadenia boli stiahnuté. 

Tentokrát sa objavil ďalší problém, no nie u smartfónov a Samsungu, ale pri bezdrôtových slúchadlách AirPods. Netreba však robiť paniku, nakoľko je to vôbec prvý prípad a zatiaľ nie je známá pravá príčina poškodenia.

Majiteľ viní batériu

Prípad sa stal začiatkom tohto týždňa na Floride v miestnom LA Fitness centre. Jason Colon počúval muziku, keď náhle slúchadlá prestali hrať a začal z nich stúpať biely dym. Rýchlo si ich dal dole a utekal po pomoc. Keď sa však vrátil, ostal v nemom úžsase. Jedno zo slúchadiel bolo úplne zničené, pričom na plaste bolo vidno stopy po ohni.

Nenechaj si ujsť!
Kauza znižovania výkonu iPhonov je stále na pretrase. Apple vydal nové informácie

Vyššie môžeš vidieť celú reportáž od miestnej televízie, kde sú zobrazené aj zničené časti slúchadla. Nakoľko však nikto v telecvični incident nevidel, nie je úplne jasné, čo presne sa udialo. Colon viní batériu v slúchadlách a zároveň varuje aj ostatných majiteľov, aby sa mali na pozore. Zatiaľ ide o prvý podobný prípad a spoločnosť Apple už celú situáciu intenzívne rieši, aby sa čím skôr vyšetrilo, čo za týmto incidentom stálo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom