Cestujúcim vlaku zo stanice Darlington do King Cross sa naskytol pohľad na veľmi nezvyčajný, no zároveň zábavný úkaz. Je úplne bežné, že niektorí cestujúci si so sebou zoberú notebook a krátia si ním cestu vlakom. Či už ide o pracované záležitosti, hranie, alebo pozeranie seriálov.

Jedna cestujúca zo spomínaného vlaku to ale vyriešila po svojom. Na malom stolíku uchytenom na sedadle si totiž rozložila svoj iMac spolu s myšou a klávesnicou. Fotografiu začal na Twitteri šíriť David Hill, pričom ihneď získala popularitu a tisíce likov či retweetov. Svoj úlovok opisuje David takto: „Pani si priniesla jej iMac do vlaku! Nepočula ešte o notebooku? wtf!!!“


Nenechaj si ujsť
Navonok to tak nevyzerá, no najnovší iMac od Apple je medzi svojimi poriadne revolučný

Komentujúci potom rozpútali pod fotografiou veľkú diskusiu. Niektorí poznamenali, že pani si okrem celého setupu priniesla do vlaku aj prikrývku pre ešte lepšie pohodlie. Tak či onak, práve pre použitie iMacu môže mať aj svoje dôvody, ako napríklad fakt, že má väčšiu obrazovku. Aj tak nás ale všetkých svojou kanceláriou vo vlaku poriadne pobavila.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP