Elektromobily sa dnes pomaly, ale isto začínajú stávať bežnou súčasťou ciest vo viacerých štátoch. Ide o síce drahšiu, no ekologicky prijateľnejšiu variantu, ktorá je priamou konkurenciou spaľovacích a zážihových motorov. Asi najznámejšou automobilkou, ktorá sa zaoberá najmä výrobou elektromobilov je Tesla, s ktorou súvisí aj tento článok.

Ak tvoj týždeň nezačal zrovna najlepšie, tento vtipný incident ti zaručene zdvihne aspoň trocha náladu. Jedná sa o dámu, ktorá zrejme celkom nepochopila, že jazdí elektromobilom. Tie disponujú určitým dojazdom kilometrov, po ktorých je potrebné elektromobil dobiť – pochopiteľne pomocou elektro nabíjačky.

Prečítajte si tiež!
Ikonický Mustang z roku 1967 prišiel o „americké svaly“. Dostal elektromotor a interiér ako Tesla Model S

Že pondelky nie sú zlé ši však slečna pri zastávke na čerpacej stanici nemohla povedať. Na svojom Tesla Modely S sa márne snažila niekoľko minút nájsť otvor, kde by natankovala benzín. Aj keď má žena vždy pravdu, v tomto prípade sa trocha zmýlila. Celú situáciu natáčala dvojica, ktorá parkovala hneď za ňou a o zábavu mali teda postarané. Viac slov zrejme nie je potrebných a celú situáciu si radšej pozri v priloženom videu.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom