Spoločnosť Zeaplus je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa snaží preraziť na domácom, čínskom trhu. Napomôcť k tomu má nový model M7, ktorý ponúkne naozaj zaujímavú výbavu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Výkon nového Zeaplus M7 obstará 8 jadrový procesor MediaTek MT6752, ktorému bude sekundovať 3 GB RAM. Displej dostal Full HD rozlíšenie, ktoré sa bude rozprestierať na 5,5-palcovej uhlopriečke. Novinka sa nenechá zahanbiť ani po fotografickej stránke a ponúkne snímač od Sony, IMX135 s 13 Mpx objektívom. M7-ka prichádza s najnovším Android 5.0. Mnoho výrobcov tento rok používa snímač odtlačkov prstov ako zabezpečovaciu technológiu a ani top model od Zeaplus nebude výnimkou. O dlhú výdrž sa postará až 3800 mAh batéria. Pre prípadných záujemcov bude výhodou aj podpora LTE na pásmach 1/3/7/20 .

Cena zatiaľ nebola uverejnená, no spoločnosť chystá začiatok predaja ešte tento mesiac. Mnoho z vás pozná spoločnosť Zeaplus predovšetkým vďaka vydareným kópiám známych smarthodiniek. Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako si budú viesť v segmente smartfónov.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú